nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Regulamin serwisu GotLink.pl

Dla osiągnięcia optymalnych wyników systemu wprowadziliśmy zasady, których należy przestrzegać:

1. Nie wolno modyfikować kodów pobranych skryptów.
2. Linki partnerskie muszą być zamieszczone na każdej podstronie serwisu.
3. Zabronione jest dodawanie stron i linków: do stron zawierających treści niezgodne z polskim prawem, hazardowych, erotycznych, farmaceutycznych - dotyczy to zarówno adresów url jak i anchora. Zabrania się również dodawania linków z anchorem, który jest zastrzeżonym znakiem słownym nie należącym do osoby linkującej jak również linkowania do serwisów innych niż własne lub takich od których właścicieli nie uzyskano zgody na tego typu działania.
4. Niedozwolone jest oszukiwanie w jakikolwiek sposób bota systemu.
5. Zabronione jest modyfikowanie wyświetlanych linków, w celu dodania do nich atrybutu rel=nofollow lub prób ich ukrywania (niewidoczne warstwy, kolor czcionki identyczny z tłem, minimalny rozmiar czcionki, itp.).
6. Linki muszą być wyświetlone w ciele strony, tzn. pomiędzy tagami <body> a </body>
7. Zakazane jest zakładanie wielu kont powiązanych programem partnerskim w celu wyłudzania punktów.
8. Właściciele systemu nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania systemu oraz wywołane ew. działalnoscią innych użytkowników.
9. W przypadku złamiania któregoś z punktów regulaminu lub innych działań na szkodę systemu, administracja ma prawo usunąć link, stronę lub konto użytkownika.
10. System co do zasady akceptuje domeny główne serwisów o minimum site=5 a punktacja subdomen różni się od standardowej i podlega redukcji nawet o 90% - za każdą subdomenę cięcie 10% (np. za 3 subdomeny cięcie wynosi 30% dla każdej z nich). Darmowe domeny główne, traktowane są jak subdomeny (np. tk). Serwisy pozostające w systemie nieaktywne dłużej niż 7 dni będą automatycznie usuwane z systemu, a także linki, w których nie nastąpiło pobranie w ciągu ostatnich 15 dni.
A) BL - strony o BL wg OSE wyższym niż 50 uzyskują bonus w wysokości dodatkowych 20% punktów, poniżej 50 bonus wynosi 0,40% za każdy 1 BL - pierwsze naliczenie bonusu następuje przy pierwszej aktualizacji site dla domeny.
B) Domain age - domena której historia w sieci przekracza okres 2 lat premiowana jest zwiększeniem całkowitego wynagrodzenia o 20%.
C) SITE - serwisy o SITE niższym niż 50, podlegają cięciu punktów - za każdy 1 SITE poniżej 50, cięcie 1%.
D) Outbound links - punktacja stron ulega zmianie w zależności od ilości linków wychodzących - przy założeniu że strona wyświetla 5 linków systemowych to liczba dodatkowych linków wychodzących:
• do 1: +25% punktów
• od 2 do 3: 0% punktów
• od 4: -75% punktów

11. Dodatkowa punktacja w postaci punktów bonusowych dla:
A) domen najwyższego poziomu (Top-Level Domains - TLD):

Bonus za domenę główną
Premia dla serwisów tworzonych na domenach głównych - dodatkowe 1000pkt (max. 1800pkt)

Bonus za unikalne IP
Pula bonusu dla unikalnego IP w systemie dzielonego przez liczbę domen znajdujących się na tym IP - dodatkowe 2000pkt (max. 3600pkt)

Bonus stażowy
Bonus naliczany jest dla każdej domeny w systemie przez okres 600 dni w ilości 5pkt za każdy dzień od dnia dodania jej do systemu. Maksymalna jego wartość to 3000pkt (czyli za okres 600 dni) ale nie więcej niż wartość Site. Aktualizacja punktów następuje przy każdej aktualizacji Site. Pierwsze dopisanie punktów bonusowych następuje przy pierwszej aktualizacji Site, po 30 dniach od momentu dodania serwisu do systemu. W przypadku serwisów wyświetlających mniej niż 5 linków systemowych, bonus jest redukowany tj. dla 4 linków o 20%, dla 3 linków o 40%... dla 1 linku o 80%. Celem bonusu jest zachęcenie do tworzenia stron "lepszych", takich których żywot nie ogranicza się tylko do 3-6 m-cy. Bonus stażowy jest dodatkiem dla tych wszystkich stron, które czasem utrzymania w indeksie google, udowadniają swoją wartość – dodatkowe 3000pkt (max. 5400pkt)

Bonus za dodatkowy tekst przed/po linku
Premia dla serwisów wyświetlających przed i po linku dodatkowy tekst.
Poziom bonusu zależny od wysokości site zgodnie z poniższą tabelą – dodatkowe 500pkt (max. 900pkt)
http://www.gotlink.pl/images/linki.png

B) domen funkcjonalnych: 70% wartości punktacji z pkt 11A
C) domen regionalnych: 30% wartości punktacji z pkt 11A

Wartość "max." jest to wartość danego bonusu w połączeniu z maksymalnym poziomem bonusu za niską liczbę linków wychodzących, bonusem za wiek domeny oraz bonusem za wysoki BL, tj. wartość bazowa bonusu x 1,25 x 1,20 x 1,20.