nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Kontakt z serwisem GotLink.pl

W przypadku zainteresowania blokadą przed linkowaniem należy kierować się bezpośrednio pod adres http://www.gotlink.pl/antylinker/

AntyLinker to narzędzie, które umożliwia sprawdzanie i zabezpieczenie Twoich serwisów w systemie GotLink.pl przed niepożądanym linkowaniem.

Pierwszą jego funkcją jest wyszukiwarka linków, prowadzących do Twoich domen dodanych przez innych użytkowników. Po wprowadzeniu nazwy domeny i kliknięciu "Sprawdź" system sprawdzi czy ktoś poza Tobą linkuje podaną domenę - w przypadku odnalezienia takich linków otrzymasz następujące informacje: nick, id linku, adres i anchor.

Drugą funkcją AntyLinkera jest "Bezpieczna lista" do której dodając swoje domeny automatycznie zabezpieczysz je przed linkowaniem przez inne osoby.

Jeśli zapoznałeś się z powyższą informacją odnośnie blokowania domen, kliknij tutaj.