nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Do 500k pkt na testowanie nowego Silnika SI

Dodano: 02.02.2021r

Witajcie

W związku z wprowadzeniem nowych algorytmów, system znajduje się w fazie testów głównie w obszarze rozdzielania linków. Kojarzenie promowanych linków z zasobami systemowymi można nazwać bez żadnych wątpliwości rewolucją z którą możecie zapoznać się w odrębnym poście.

Dla potrzeb obciążenia algorytmu i zintensyfikowaniu jego działania postanowiliśmy tymczasowo przydzielić do 3000 kont systemowych minimum 1 miliard punktów rozkładając je pomiędzy konta:
- nowo założone;
- aktywnie promujące;
- dostarczające zasobów;
- losowo - pozostałe.
Bonusowych punktów nie wolno przelewać pomiędzy kontami.

Do końca lutego na okres około 3 miesięcy większość z tych kont otrzyma kilka przelewów z punktami o łącznej wartości do 500.000 pkt - zależy nam abyście utworzyli jak największą liczbę linków promujących, przydzielając do nich minimum 1000pkt.

Im więcej linków znajdzie się w systemie tym bardziej optymalne będzie ich przyporządkowywanie wg tematyki stron (zasoby systemowe-strona promowana) przy pomocy nowego Silnika SI.

Administracja :)