nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

BitCoin formą płatności na GP GotLink.pl

Dodano: 24.12.2014r

Witajcie,

Popularność Bitcoinów i innych kryptowalut rośnie w szybkim tempie. Także w Polsce coraz większe grono osób interesuje się tą „formą płatności”. Przybywa również miejsc, w których zapłacimy właśnie w ten sposób.

Od 24 grudnia 2013 roku także GotLink.pl umożliwia wystawianie ofert sprzedaży punktów już nie tylko w złotówkach lecz również w innych walutach: BitCoin, LiteCoin, NameCoin, PeerCoin, PrimeCoin.

http://www.editer.pl/fotka/d6fee5508c38223f623d95166a1ad7fe_1.jpg

Do zalet jakie osiągamy posługując się kryptowalutami możemy zaliczyć:

- błyskawiczne przelewy 24h/dobę;
- małe prowizje lub ich całkowity brak;
- anonimowość transakcji;
- płatności na całym świecie;
- banalnie prosty, bezpieczny i wygodny.

W związku z powyższym, internetowe kryptowaluty cieszą się coraz większą popularnością, a coraz więcej firm akceptuje je jako formę zapłaty za produkty lub wykonywane usługi. Z tego też powodu również i GotLink.pl angażuje się w ten projekt umożliwiając wystawianie ofert dla poszczególnych walut jak również służąc pomocą w kwestii gwarantowania transakcji pomiędzy użytkownikami systemu.

Innowacyjne rozwiązania, GotLink.pl

Warto wiedzieć:
http://www.youtube.com/watch?v=n4VlwSfV0Gw
http://www.youtube.com/watch?v=fUd5xhttMDU
http://www.youtube.com/watch?v=5x8Nl8jUwGw
http://www.youtube.com/watch?v=Qy3ErHgtToY