nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Program lojalnościowy

Dodano: 05.01.2009r

Każdej dodanej domenie do systemu po upływie 30 dni przysługują punkty, tzw. lojalnościowe - ich liczba zwiększa się z każdym miesiącem - maksymalna ilość przyznawana jest po 300 dniach.
Liczba punktów lojalnościowych każdej domeny podawana jest w zakładce "Serwisy" pod punktami podstawowymi oraz jako suma z wszystkich domen w zakładce "Twoje konto" w pozycji "Liczba punktów za lojalność"
Od momentu uruchomienia programu lojalnościowego punktacja stron jest zmienna a pełne wynagrodzenie następuje po upływie dziesięciu miesięcy.
Celem wprowadzenia punktów lojalnościowych jest zmotywowanie uczestników systemu do tworzenia lepszych stron a także ich linkowania co ma się przełożyć na ich stabilność i moc a w efekcie końcowym i samego systemu.