nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Przeliczenie punktów...

Dodano: 11.11.2008r

Już za kilka dni nastąpi planowane przeliczenie punktów uzyskanych za strony uczestniczące w GotLink.pl - według obliczeń, nastąpi spadek punktów w systemie o ok. 25% przy jednoczesnym obniżeniu średniego kosztu pobrania z obecnych 16 do 12 punktów na dobę.

Aktualizacja punktów będzie przebiegać stopniowo co istotne jest dla osób sprzedających punkty - będą miały czas na podjęcie kroków mogących zabezpieczyć przelewy przed ich anulowaniem - szczególną uwagę na to powinni zwrócić Ci użytkownicy których strony posiadają małą ilość site gdyż spadek punktów może wynieść ponad 75%.

Z uwagi na wzrost ilości domen w systemie (w ciągu ostatnich 2 m-cy z 9000 do 28000) aktualizacja SITE będzie następowała raz na tydzień.

W związku z szybko rosnącą ilością linków w systemie (w ciągu 2 m-cy wzrost z 15000 do 45000 linków) ulega podniesieniu wartość punktów od której następuje sprawdzanie pozycji z obecnych 300 do 500 - zmiana jest konieczna w celu dotrzymania pewnej gwarancji że od tej ilości fraza będzie na bieżąco monitorowana - frazy z mniejszą ilością przydzielonych punktów będą monitorowane tylko w przypadku wolnych mocy systemowych.