nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Gdzie ustawić sprawdzanie? Po jakim czasie przybywają linki i punkty?

Dodano: 07-10-2009 05:46
Użytkownik usunięty W którym miejscu można zmienić sprawdzanie domeny w przypadku domeny dodanej do systemu?
Po jakim czasie przybywają linki i punkty?
Dodano: 07-10-2009 10:28
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Ale jakie sprawdzanie domeny?
Punkty standardowe naliczane są na konto bezpośrednio po aktywacji domeny w systemie.
Punkty lojalnościowe co 30 dni - maksymalna ich wartość naliczona jest po 300 dniach.
Pobieranie linków zależne jest od wielu czynników ale następuje nie później niż po 24h od jego dodania do systemu.
Dodano: 08-10-2009 05:57
Użytkownik usunięty chodzi o "pozycja w google - pozycja niesprawdzana" - w którym miejscu to zmienić na yo aby była pozycja sprawdzana?
Dodano: 08-10-2009 12:18
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Na liście linków, w kolumnie SPR
Dodano: 09-10-2009 23:08
Użytkownik usunięty na liście linków nie widzę nigdzie kolumny SPR - mam na myśli domeny już dodane - w dodanych chcę zmienić to sprawdzanie.

Linki - ilość linków - od dodania domen widzę po jednym linku dla każdej z domen - to się nie zmieniło. Czy ilość linków w zakładce "linki, ilość linków" wzrasta? jesli tak to po jakim czasie?
Dodano: 10-10-2009 09:25
damian
Zarejestrowany: 28-07-2008
Cześć Alias,
proszę Ciebie wytłumacz krok po kroku o co chodzi, ponieważ nie zrozumiałem Twojego problemu.
Pozdrawiam
Dodano: 10-10-2009 10:01
Użytkownik usunięty Ok, jeszcze raz.
Mam dodane 2 domenki

Temat numer jeden:

Zakładka linki, statystyki. Przy sprawdzaniu statystyk widzę "pozycja w google - niesprawdzana" - gdzie to można zmienic i czy można zmienić aby było widać w statystykach pozycja sprawdzana".

I temat numer 2

Mam dodane 2 domeny. Po kliknięciu w zakładkę linki, ilość linków widze cyfrę 1. i ta cyferka się nie zmieniła od dodania domen. Wydaje mi się że linków powinno przybywać, a więć cyfra ma iść w górę, ale jest od kilku dni bez zmian, jest 1 i tylko jeden. Dobrze myślę? Dlaczego jest 1, gdzie to zmienić ?

Punków mam trochę, są przydzielone, punktów nie przybywa, nie ubywa, linków hmm, nie wiem czy przybywa. Coś mam żle ustawione?
Dodano: 10-10-2009 11:26
damian
Zarejestrowany: 28-07-2008
1. Wchodzisz w zakladke linki, wybierasz grupe, na liscie linkow w tej grupie masz kolumne SPR, zaznaczasz box ptaszkiem i robisz zapisz.

2. Zrób proszę screen i zaznacz o jaką liczbę Ci chodzi.
Dodano: 10-10-2009 11:46
Użytkownik usunięty screen zrobiony, jest tu: http://rotpar.pl/001a.png

zakładka ilość linków, pomiedzy przydzielone punkty a statystyki - dlaczego tu są od początku dodania domen 1 i 1

w zakładce linki nie widzę kolumny SPR :(, widzę tylko nazwa grupy, przydzielone punkty - to można zmienić, ilość linków - tu widzę 1 i to sie nie zmienia, pozniej widać statystyki, import export i opcje - w opcjach też nie ma SPR

błąd w systemie?

korzystam windowsa xp, przeglądarka firefox portable
Dodano: 10-10-2009 19:58
damian
Zarejestrowany: 28-07-2008
Kliknij w nazwę grupy - tam masz kolumnę SPR. Masz tam także ilość pobrań, a te 1 to ilość linków jakie utworzyłeś.
Dodano: 11-10-2009 12:41
Użytkownik usunięty dzieki za podpowiedź, po cięzkich trudach udało się ustalić gdzie to sprawdzanie :)

dokłądnie to trzeba kliknąć w dany link który znajduje się poniżej nazwy grupy, wtedy są pobierane dane i tam jest między innymi jest opcja sprawdzania oznaczona SPR :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1