nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Niezaindeksowana domena?

Dodano: 04-09-2009 13:41
Użytkownik usunięty Mam problem z instalacją skryptu. Przy dodawaniu go w panelu otrzymuję informację:

Podana strona xxx.pl nie jest zaindeksowana w Google, prosimy dodać ją pod adresem http://www.google.pl/addurl.html oraz po zaindeksowaniu spróbować ją dodać do systemu ponownie.

Serwis jest zaindeksowany "bez www" i tak go właśnie podaje. Gdy podaje "bez www" komunikat jest ten sam, ale w tym wypadku jest to prawda.

Mogę natomiast dodać serwis znajdujący się na subdomenie (xxx.xxx.pl) i nie ma wtedy komunikatu o braku zaindeksowanych stronach.

I jeszcze jedna sprawa - czy w panelu dodawać osobno serwis plus wszystkie subdomeny? Czy dodać tylko główną domenę? Nie chodzi mi o kody tylko o wpisanie serwisów na liście w panelu.

Z góry dziękuje za pomoc.
Dodano: 04-09-2009 16:54
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

System przyjmuje stron zarówno z www jak i bez. Są oczywiście wyjątki, jeśli będziesz dodawał serwisy bez www a one posiadają subdomeny to wtedy istnieje możliwość dodania do systemu tylko tych subdomen (chyba że strona będzie posiadała jakieś podstrony zaindeksowane z www)

Dodając większą ilość stron skorzystaj z masowego dodawania domen - http://www.gotlink.pl/manager/sites-adder/
Adresy podajesz jeden po drugim (podając wszystkie domeny i subdomeny) strony nie spełniające warunków systemu zostaną w późniejszym etapie odrzucone.
Dodano: 07-09-2009 08:35
Użytkownik usunięty No tak, ale... (jak czytam swojego pierwszego posta to widzę że trochę go zawile napisałem :) )

Pod adresem xxx.pl mam katalog stron, który posiada zaindeksowane podstrony. Dając go w panelu mam błąd o braku indeksacji.

Na subdomenie xxx.xxx.pl mam precelka, którzy też jest w indeksie google. Z nim nie ma żadnego problemu przy dodawaniu.

Nie bardzo rozumiem dlaczego nie mogę dodać głównego serwisu.
Dodano: 07-09-2009 11:44
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
To jest ten wyjątek - gdy Twoja domena główna jest dodawana do systemu bez www a posiada subdomeny to wtedy nie ma możliwości jej dodania chyba że by posiadała jakieś podstrony zaindeksowane z www, ale w Twoim przypadku takich nie posiada, dlatego system może tylko przyjąć subdomeny Twojej głównej domeny.
Dodano: 07-09-2009 12:17
Użytkownik usunięty Ok, teraz rozumiem. Niemniej szkoda, bo odpadnie mi jeden serwis i troszkę punktów :(

Dziękuje za informacje.
Dodano: 12-09-2009 00:59
Użytkownik usunięty ok, a wyjasni ktos dlaczego?
Dodano: 12-09-2009 11:38
Użytkownik usunięty Pewnie dlatego, żeby nie dostawać dwukrotnie punktów, bo www sama w sobie jest subdomeną i jednocześnie wyklucza wyświetlanie wyników site z innych subdomen przy zapytaniu site:www.strona.pl
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1