nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
multilink - jak to działa

Dodano: 11-08-2009 14:20
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Proszę o pomoc czy dobrze rozumiem multilinka w mojej sytuacji.

Mam jedną domenę do której chcę linkować - tylko do strony głównej

Za to np 8 haseł.


Dodałem takiego multilinka, żeby zmieniał anchory, lecz tylko jeden adres url.
Zmiana anchora co 10 pobrań.

Rozumiem z tego że system będzie sam robił z tego o linków każdy o innym anchorze do jednego adresu url.

Tak?

Czy w takiej sytuacji da się ustawić jakoś monitorowanie pozycji, pod te wszystkie anchory?
Jak dodałem linki osobno, to pokazuje mi pozycje, lecz w przypadku multilinka nie.

Proszę o pomoc.
Dodano: 11-08-2009 14:30
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Tak, dobrze to opisałeś.

A monitoringu wtedy nie ma gdyż w danym momencie występuje tylko 1 link który zmienia się co X pobrań - takich linków jest obecnie kilkaset tysięcy więc właśnie z tego powodu technicznie nie jesteśmy wstanie monitorować takiej ilości.
Dodano: 11-08-2009 14:47
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Więc zamienię multilink na pojedyńcze linki.

Muszę przyznać, że monitoring pozycji w gotlinku jest wg mnie najaktualniejszy spośród tych z którymi miałęm do czynienia.

Normalnie chyba przestanę ręcznie sprawdzać pozycje w google :p
Dodano: 11-08-2009 16:22
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Pozwól że jeszcze coś Ci zasugeruje...

Jeśli zależy Ci na szybkim sprawdzeniu np. 300 pozycji które ciągle obserwujesz to możesz stworzyć sobie taką oddzielną grupę w systemie w której umieścisz interesujące Ciebie linki a następnie uruchamiasz aplikację systemową http://www.gotlink.pl/gotlink-utils/ (ustawiasz przerwę między odpytaniami na 1 sekundę) - w aplikacji zaznaczasz linki z odpowiedniej grupy i uruchomisz sprawdzanie pozycji dla tych fraz - w ciągu 5 minut będziesz miał wynik dla wszystkich fraz - całkowicie za darmo :)
Dodano: 11-08-2009 18:42
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Boskie rozwiązanie

Dzięki !
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1