nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Lepsze wyjaśnienie punktacji za strony w zależności od ilości linków systemu wyświetlanych

Dodano: 03-08-2009 17:57
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Zarazem proszę o pomoc.

Tabelka, która pojawia się po naciśnięciu "?" obok pola "ilość wyświetlanych linków" w MDD
jest niejasna (dla mnie). Nie potrafiłem z niej dowiedzieć się na tyle, aby móc sobie przeliczyć, ile linków najbardziej opłaca się dodawać.


Mam stronę site 0,01k -1k np site=789. Jeśli ustawię ilość wyświetlanych linków na 5 (nie nie ma tam 5, jest 6 najmniej, niech będzie 6 - czytam pierwszy rząd z tej tabelki) to:
789 x 6 = 3945 , a jeśli wybiorę, że chcę wyświetlać 15 linków na podstronie to:
789 x 100 (ostatni rząd w tabelce) = 78900 punktów za 1 zaplecze ? Wygląda to tak, jakby lepiej było dawać więcej linków wychodzących, bo lepszy przelicznik oferuje system za strony z większą ilością linków wychodzących, a to nie może być prawda, gdzie popełniam błąd, jak odczytać tę tabelkę, co to jest pierwsza kolumna (ilość linków, jak tak to dlaczego nie od 5 tylko od 6)?

Pomocy!
Dodano: 03-08-2009 21:16
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Tabela przedstawia dodatkową punktację dla stron wyświetlających większą ilość linków systemowych a niżeli wynosi minimum (>5) na stronie... - dla przykładu, jeśli Twoje site=789 to gdy będziesz wyświetlał 15 linków systemowych otrzymasz 100 dodatkowych punktów - w przypadku gdy na stronie będzie wyświetlany dodatkowy tekst przed i po linku ilość dodatkowych punktów wzrośnie ze 100 do 200.
Dodano: 04-08-2009 09:00
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Dziękuję, już rozumiem. Na początku myślałem, że mój post został wyrzucony, a po porstu został przenieisiony do właściwej kategorii.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1