nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Co sie dzieje z gotlinkiem?

Dodano: 04-07-2009 01:23
boss007
Zarejestrowany: 18-08-2008
Ostatnio jest coraz gorzej ze sprawdzaniem pozycji. Mam załóżmy 100 linków, to na 15 stronach w ogóle nie zapisuje wyników z całego miesiąca (ponad 2k pkt więc powinny być). W dodatku wszystko chodzi bardzo wolno dodaliście pozycję nowej wyszukiwarki i przez to 10 krotnie wolniej chodzi cała podstrona linki. A łącze mam 5mb.
Dodano: 04-07-2009 09:56
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Pozycje w Bing sprawdzane są na bieżąco i nie mają wpływu na szybkość działania systemu. Mimo wszystko dokonamy pewnej zmiany w tej kwestii...

W przypadku zapisywania wyników z całego miesiąca na PW zwróciłem się do Ciebie z prośbą o rozwinięcie tematu gdyż nie bardzo rozumie jaki masz problem...
Dodano: 04-07-2009 13:02
boss007
Zarejestrowany: 18-08-2008
Wyjaśnię to dokładnie:

Wchodzę sobie na statystyki danej grupy... wtedy już są wczytywane (bardzo długo, mam tam średnio 20 linków a czasami więcej) pozycje z binga które nie są mi w ogóle potrzebne. Na statystyki wchodzę by pobrać sobie raport z całego miesiąca. Naciskam na obrazek po prawej i kopiuje tekst.

Nie mogę nacisnąć na obrazek, żeby zobaczyć statystyki z całego miesiąca, zanim nie zostaną sprawdzone pozycje wszystkich stron dla grupy w wyszukiwarce bing ;/ Wg mnie to bardzo zły pomysł, jak kiedyś kopiowałem statystyki dla jednego linka 2 sekundy to teraz około 40 sekund.

Poprawcie to proszę.



Jeżeli chodzi o zapis monitoringu pozycji. Dla kilku fraz nie działa mi w ogóle monitoring. Jest tylko informacja brak danych z tego miesiąca po włączeniu poglądu. A w oknie listy jest zapisana normalnie pozycja z danego dnia, najlepsza i najgorsza.
Dodano: 04-07-2009 18:26
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Z bing.com rozumie że masz taką sytuację jaką opisałeś mimo tego że ja takiego problemu nie mam - wchodzę, trwa sprawdzanie, wchodzę w wykres danego linku i kopiuje co chce bez żadnego czekania... ale tak jak wyżej napisałem zostanie to przerobione.

Co do braku wykresów przy frazach przy których piszesz że masz podane pozycje to dopóki tego nie zobaczę to trudno mi cokolwiek powiedzieć bo nie spotkałem się z takim przypadkiem.

-----------------------------------------------
Po sprawdzeniu konta po stronie użytkownika wynika że problemy wynikają z:
1) używania starszych przeglądarek lub braku załadowania nowszych ustawień (CTRL+F5)
2) braku minimalnej ilości punktów na frazę jako przyczynę nie zapisywania wyników na wykresie
3) różnicy pozycji wynikającej z różnych DC (system odczytał 16, użytkownik 8 a my teraz 11)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1