nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Co robie nie tak phpbb2 przemo

Dodano: 18-08-2008 15:28
Użytkownik usunięty wrzucam 2 pliki ściągnięte na główna stronę daje im chmod 7777
w overall_footer

na końcu skryptu wstawiłem

</div>
<!-- END pagina_pages -->
{GOTLINK_LINKI}.
</body>
</html>



W page_tail wstawiłem swój kod bez <?php
to
include("b1b8dc681b011b18815576a5560f180f.php";);
echo showGotlink();
?>

Oraz
'GOTLINK_LINKI' => showGotlink(),

to cześć kodu

$generate_time = '<table align="right"><tr><td align="right"><span class="gensmall">' . $lang['generate_time'] . ' ' . $generated_time . ' ' . (($generated_time <= 2) ? $lang['second'] : $lang['seconds']) . '. ' . $lang['generate_queries'] . ': ' . $db->num_queries . '</span></td></tr></table>';
}
else
{
$generate_time = '';
}

include("b1b8dc681b011b18815576a5560f180f.php";);
echo showGotlink();
?>
$template->assign_vars(array(
'GOTLINK_LINKI' => showGotlink(),
'LOADING_FOOTER' => ($board_config['cload'] && $userdata['cload']) ? "<script language="JavaScript" type="text/javascript">n<!--nhideLoadingPage();n//-->n</script>" : '',


Nadmienię ze wczesnej byłem w serwisie linki 24 którego nie polecam omijajcie go
może coś pozostało po nim ?
Dodano: 18-08-2008 15:34
Użytkownik usunięty Moja strona http://www.skuter4t.cba.pl
wyświetla sie coś takiego

GotLink$template->assign_vars(array( 'GOTLINK_LINKI' => showGotlink(), 'LOADING_FOOTER' => ($board_config['cload'] && $userdata['cload']) ? "" : '', 'CLICK_HERE_TO_VIEW' => $bo, 'BANNER_BOTTOM' => replace_vars($banner_bottom), 'GENERATE_TIME' => $generate_time, 'TRANSLATION_INFO' => (isset($lang['TRANSLATION_INFO'])) ? $lang['TRANSLATION_INFO'] : ((isset($lang['TRANSLATION'])) ? $lang['TRANSLATION'] : '')) ); $template->assign_vars(array $template->pparse('overall_footer'); if ( $show_queries ) { echo '' . $queries . ''; } // // Close our DB connection. // $db->sql_close(); // // Compress buffered output if required and send to browser // if ( $do_gzip_compress ) { // // Borrowed from php.net! // $gzip_contents = @ob_get_contents(); @ob_end_clean(); $gzip_size = strlen($gzip_contents); $gzip_crc = @crc32($gzip_contents); $gzip_contents = @gzcompress($gzip_contents, 9); $gzip_contents = substr($gzip_contents, 0, strlen($gzip_contents) - 4); echo "x1fx8bx08x00x00x00x00x00"; echo $gzip_contents; echo pack('V', $gzip_crc); echo pack('V', $gzip_size); } exit; ?>


Przepraszam nie w tym dziale umieściłem posta jak coś przesuńcie go do odpowiedniego działu
Dodano: 18-08-2008 16:32
Użytkownik usunięty Chyba już wiem na cba.pl się nie da zainstalować bo kiedyś probowałem powerlink i instalacja jest prawie ta sama co tutaj . Przydało by sie zrobić sposób działania tak jak na link 24 to by poszło .
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1