nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Raport statystyk

Dodano: 29-04-2009 13:17
Użytkownik usunięty Witam !
Czy było by możliwe zrobienie generatora raportu statystyk. Grupy mają możliwość oglądania statystyk. Ale tylko oglądania. Czy dałoby się zrobić taką funkcjonalność która mogła by tworzyć raport statystyk (w postaci pliku tekstowego)? Na początek może tylko aktualną pozycję każdej frazy pozycjonowanej która znajduje się w grupie.
Zastanówcie się nad tym.
Pozdrawiam
isaj
Dodano: 29-04-2009 20:09
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Mysle, ze jakby bylo wiecej zainteresowanych to mozna to zrobic - chociaz nie widzialbym zainteresowania pomyslem - jednak o wszystkim decyduje sila wyzsza. Mi jest to obojetne, nie korzystalbym z tej uslugi. ;-)
Dodano: 30-04-2009 23:42
Użytkownik usunięty Ja stosuję zasadę jedna grupa jedno zlecenie i gdyby była możliwość generowania raportów to mógłbym je wysyłać klientom. Jeżeli znasz jakieś darmowe statystyki pozycjonowania to może byś mi podał. Chętnie skorzystam. Kiedyś dość dobre statystyki miało seonet ale już c nie stosuje. Nie upieram się stanowczo przy swojej propozycji. ale chyba nie było by trudno zrobić tutaj eksport raportu do pliku .
Dodano: 02-05-2009 14:35
Użytkownik usunięty Sorki !
Wygłupiłem się !
Przecież są w gotlink.pl raporty.
Co za ślepota ze mnie !
Pozdrawiam !
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1