nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Zwiększenie liczby kategorii

Dodano: 30-03-2009 10:20
trytox
Zarejestrowany: 23-07-2008
Czy jest/będzie w planach zwiększenie liczby kategorii ?
Myślę, że to by mogło poprawić skuteczność pozycjonowania.

Bo obecne kilka przy prawie 60 tys. stronach nie jest za bardzo szczegółowym podziałem.

Nie warto by było zrobić w każdej z tych kategorii z 10-20 podkategorii, a nawet poszedł bym dalej i dał możliwość dodawania przez użytkowników nowych podkategorii (oczywiście po przejściu przez moderację).

Potem linkując np. gabinet kosmetyczny dodajemy do kategorii np. "salony kosmetyczne" i mamy ściśle tematyczne strony linkujące - a przy większej ilości pkt. zaczynamy się wyświetlać w kategorii nadrzędnej "zdrowie i uroda", a jak i to za mało, to linkowani jesteśmy połowa nadmiaru z "inne" druga połowa nadmiaru z pozostałych kategorii.

Co Wy na ten pomysł ?
Dodano: 30-03-2009 11:34
Użytkownik usunięty Według mnie jest to dobry pomysł. Wiadomo, że stron tematycznych w podkategoriach przy większych ilościach punktów będzie brakować ale moim zdaniem każdy krok w stronę zwiększenia tematyczności linków jest dobry.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1