nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Dlaczego gotlink niw wysyła użytkownikom onformacji że projekt został wyzerowany?

Dodano: 02-03-2009 14:27
Użytkownik usunięty Witam,
kilka moich stron zostało zdezaktywowanych i w efekcie wiele projektów zostało wyzerowanych. Dlaczego gotlink w przeciwieństwie do weblinka nie wysyła użytkownikom informacji o deaktywacji? Przecież to dosyć ważne żeby cały czas mogły pojawiać się linki. Ja zorientowałem się dopiero po kilku dniach. To utrudnia korzystanie z systemu i zniechęca do niego.

pozdrawiam
Dodano: 02-03-2009 15:55
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witam,

Domeny nie de aktywują się bez przyczyny - również dla systemu ważne jest aby w sposób ciągły wyświetlały się jego linki. Co do zasady przy instalacji 1.0.4 łącznie z de aktywacją wysyłana jest także informacja o tym.
Dodano: 03-03-2009 11:34
Użytkownik usunięty Chodzi mi o informację o wyzerowaniu projektów.

Jeśli zdezaktywowała mi się domena ale mam jeszcze tyle punktów że nie wyzerowało żadnego projektu, to szczerze mówiąc nie będę się bardzo śpieszył z jej ponowną aktywacją - zrobię to wolnej chwili.

Ale jeśli dostanę komunikat że wyzerowane zostały projekty, to wiem że muszę interweniować od razu, bo tracę pozycje. Informacje o wyzerowaniu projektów powinny być bezwzględnie rozsyłane do użytkowników, są nawet ważniejsze niż te o deaktywacji domen.
Dodano: 03-03-2009 14:09
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Ok, postaramy się dodać taką opcję że w momencie wyzerowania punktów w grupie zostaniesz o tym poinformowany.

Edit:
Powiadomienie zostało wdrożone.
Dodano: 05-03-2009 09:29
Użytkownik usunięty Dzięki :)
Dodano: 31-03-2009 15:43
Użytkownik usunięty właśnie dostałem te powiadomienia i jest zong bo... powinny one również zawierać informację, ile punktów było w grupie przed usunięciem, tak jak to robi e-weblink. Jeśli dostałem powiadomienia o wyzerowaniu punktów w 6 grupach, to chyba jasne że nie pamiętam ile dokładnie w każdej z nich miałem punktów....?
Dodano: 31-03-2009 17:12
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
W standardowej sytuacji wygląda to w taki sposób:

- posiadasz 100 stron za które otrzymujesz 100k pkt
- tworzysz 10 grup przydzielając na każdą po 10k pkt

Po kilku dniach następuje aktualizacja site i pr Twoich stron. Przykładowo następuje spadek site na każdej ze stron w wyniku którego za każdą stronę tracisz 300pkt.

System na bieżąco aktualizuje punktacje na koncie i w grupach. Jeśli nie posiadasz wolnych punktów następuje odpisanie tych 300pkt z grupy (zostaje 9700). W kolejnej godzinie następuje to samo i już jest 9400 i tak co kilka godzin.... ....1000,700,400,100 i następuje wyzerowanie grupy i otrzymujesz maila - a więc którą wartość powinieneś otrzymać?

Jeśli nie posiadasz wolnych punktów to każdy spadek punktacji za stronę będzie powodował automatyczny spadek punków w grupie... i nie musi powodować od razu wyzerowania grupy a wartości początkowej nie przechowujemy.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1