nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Male testy :)

Dodano: 16-01-2009 18:33
Użytkownik usunięty Do przeprowadzenia testow zainspirowaly mnie 2 rzeczy. Pierwsza z nich to konkurs Xanna na pozycjonowanie frazy "pozycjonowanie i optymalizacja", oraz glosne poglady Szooka, ze domenie nie moga zaszkodzic linki zewnetrzne. (wiec nie powinien sie przyczepic :D )

W polaczeniu wyszlo przylozenie punktow na pozycjonowana fraze do domeny szook.pl i blog.szook.pl

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pozycjonowanie+i+optymalizacja&lr=&aq=f&oq=

fraza dopalona jest tylko i wylacznie z gotlinka (nie sadze, by szook ja dopalal jakimkolwiek innym systemem)

do domeny glownej przylozone jest na chwile obecna 15 k punktasow podzielonych rowno na wszystkie kategorie (poza erotyka, obcojezycznymi i hazardem)

identyczny podzial punktow jest na jego bloga

co tydzien bede dokladal 5k na kazda domene - zobaczymy co z tego wyjdzie, sledzic postepy mozna na biezaco

jedyne co zaobserwowalem to wahania pozycji w poczatkowym okresie pozycjonowania frazy (nie tyczy sie to tylko konkursowych, ale rowniez fraz, ktore podbijam na wlasny uzytek), lecz po okolo 2-3 tygodniach sytuacja sie stabilizuje i fraza trzyma sie pewnie w serpach
Dodano: 16-01-2009 22:48
Użytkownik usunięty Od kiedy robisz ten test? Rozumiem, że punktów było liczba kategorii x15k, a nie łącznie 15k?
Dodano: 18-01-2009 08:03
Użytkownik usunięty to ja mogę Ci allegro wypozycjonować na tą frazę i dam mniej punktów !
Pomyśl sobie nie jest to trudne, strona tematyczna(ciagle pisze o optymalizacji) i strona wiekowa i już dość mocno podlinkowana
Dodano: 18-01-2009 14:16
pds
Zarejestrowany: 14-08-2008
Tak, tak zoozool - podlinkowana i to pewnie nie tematycznym weblinkiem ;-)
Dodano: 19-01-2009 19:45
Użytkownik usunięty Zoozoolku a ty nie miales sie uczyc do matury ?? - chyba ksiazeczki ci zyczliwi ludzie poszukali, bo sam nie dales rady :D

mozesz pozycjonowac jakakolwiek strone na to haslo tylko, sie pochwal wczesniej to zobaczymy efekty

nie mam pojecia ile przykladacie punktow na frazy konkursowe - ale to konkurs na pozycjonowanie

a ja przeprowadzam sobie maly test SWL'a (czytaj wszystkie POZYCJONOWANE strony powinny przegnac domene szook.pl w sina dal ) to konkurs na pozycjonowanie, nie na sile SWLi

ale dla niektorych to tozsame - inni pozycjonuja te frazy, ja tylko przylozylem pare punktow z gotlinka - a to subtelna roznica
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1