nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Program lojalnościowy

Dodano: 05-01-2009 18:15
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Każdej dodanej domenie do systemu po upływie 30 dni przysługują punkty, tzw. lojalnościowe - ich liczba zwiększa się z każdym miesiącem - maksymalna ilość przyznawana jest po 300 dniach.
Liczba punktów lojalnościowych każdej domeny podawana jest w zakładce "Serwisy" pod punktami podstawowymi oraz jako suma z wszystkich domen w zakładce "Twoje konto" w pozycji "Liczba punktów za lojalność"
Od momentu uruchomienia programu lojalnościowego punktacja stron jest zmienna a pełne wynagrodzenie następuje po upływie dziesięciu miesięcy.
Celem wprowadzenia punktów lojalnościowych jest zmotywowanie uczestników systemu do tworzenia lepszych stron a także ich linkowania co ma się przełożyć na ich stabilność i moc a w efekcie końcowym i samego systemu.
Dodano: 05-01-2009 22:39
trytox
Zarejestrowany: 23-07-2008
A jak to jest z dezaktywacją strony ?
Bo sprawa ma dwa medale:
- z jednej strony z jakiś przyczyn (nawet winy systemy/upgarde instalacji itp.) strona zostanie dezaktywowana, i wtedy np. po 10 miesiącach traci się punkty l. ?
- z drugiej mogę dodać stronkę, po czym dezaktywować ją a po 10 mc dodać i mam full pkt. chyba ze liczymy czas aktywny, to by sprawa byłą jasna.
Dodano: 05-01-2009 22:56
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
A więc... w pierwszym przypadku gdy strona zostanie deaktywowana np. z powodu jej nie działania (np. awaria hostingu) i następnie aktywowana po usunięciu awarii... nie powoduje to utraty punktów lojalnościowych.
W drugim przypadku (napisałeś że po deaktywacji ponownie "dodać" - myślę że miałeś na myśli ponowną aktywacje) to już chyba działanie na szkodę systemu....? A na poważnie to takiej sytuacji w praktyce też nie będzie - serwisy po 7 dniach od dodania, zgodnie z regulaminem powinny zostać aktywowane lub usunięte z systemu.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1