nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
wetowanie stron i blokada niechcianych linkow

Dodano: 03-12-2008 03:20
Użytkownik usunięty Mysle ze mozliwosc wetowania stron i usuwania niechcianych linkw z wlasnego serwisu bylo by byrdzo przydatna funkcja.Jak wiadomo istnieje tu podzial na kategorie.Czasem ciezko jest kategorie dobrac ale czasem tez niektorzy sobie jaja z tego chyba robia.Mam strone w kategori internet i komputery.Dzis odkrylem na niej linki do jakiejs amerykanskiej strony o limuzynach...Co szukaja limuzyny w kategori komputery i internet?Co gorsze na 15 wyswietlanych linkow na stronie glownej, 5-6 z nich prowadzi wlasnie do strony glownej tej witryny.
Linden limo
Smithtown limousine
Port Chester limo
limousine Branford
limousine Harrison
limousine North Plainfield
Tak jest prawie ze na kazdej stronie u mnie w tej chwili. To juz nie jest dla mnie wymiana linkiem tylko spamowanie linkiem i do tego nie powiazanym tematycznie.Jeden link bym scierpial jeszcze moze ale zeby 30%linkow prowadzilo do jednego serwisu nie zwiazanego tematycznie???Powinno byc jakies ograniczenie ze na jednej stronie moze byc wyswietlany max 1 link prowadzacy do konkretnej strony.
Dodano: 03-12-2008 16:14
krzycho
Zarejestrowany: 21-11-2008
ja zalacze poslulat zeby anchor sie nie powtarzal, a nie 50-70% linkow to "polityka" albo "polscy krolowie"
Dodano: 03-12-2008 17:20
Użytkownik usunięty z tego co pamietam to swegoc zasu ta sprawa byla walkowana i wyszla nowa wersja skryptu - moze nie kazdy ma go jeszcze zainstalowanego stad te powtarzajace sie anchory.

kilka linkow do tej samej strony z roznymi anchorami nic nie daje wg wielu testow, takze macie racje, ze tak byc nie powinno
Dodano: 03-12-2008 22:28
krzycho
Zarejestrowany: 21-11-2008
wersja 1.0.3, tyle ze u mnie inne strony(dosc podobne ale inne url- wyglada poprostu na kolejne podstawione strony przez jednego czlowieka, roznia sie tylko domenami regionalnymi, czyli miastami w domenach regionalnych) ale anchory leca takie same po kilka razy
Dodano: 03-12-2008 22:57
Użytkownik usunięty Ja mam wersje 1.03 i mimo to na 15 linkow bylo wczoraj 6-7 jak juz pisalem nietematycznych prowadzacych na 1 strona.Efekt jest taki ze ograniczylem wyswietlanie do 5 linkows na stronie.Wole miec mniej punktow z systemu niz miec zaspanowana strone.
Dodano: 04-12-2008 00:53
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Wersja 1.0.3 ogranicza wyświetlanie się na jednej strony dwóch takich samych url'i. Im bardziej sprecyzowana tematycznie kategoria np. "gry" tym większe prawdopodobieństwo wyświetlania się kilku tych samych anchorów.
Blokowanie nie chcianych linków w systemie rotacyjnym wydaje się nam złym pomysłem - dziś te linki wyświetlają się na jednej stronie innego dnia na jeszcze innej - dziś masz zastrzeżenia do tych linków jutro do innych - po kilku tygodniach zablokujesz wszystkie.
To że dziś wyświetlają się takie linki nie znaczy że jutro będą te same... Co do tematyczność linków zwróć uwagę że nigdy nie będzie takiej sytuacji że zawsze wszystkim będą się tylko takie linki wyświetlały - zależy to od wielu czynników i sytuacji.
np. od kategorii w której znajduje się Twoja strona - na dzień dzisiejszy praktycznie jedynie jeśli stronę dodasz do stron obcojęzycznych to masz prawie 100% że otrzymasz tematyczne linki. Pozostałe strony otrzymują tyle tematycznych linków ile jest w systemie, a gdy ich już brak wtedy rozsyłane są linki z innych kategorii. Przy rozsyłce linków każdego dnia występuje lekkie przesunięcie czasowe które powoduje że każda strona w dłuższym terminie otrzymuje podobną ilość linków tematycznych co pozostałe. Także gdy dodajesz stronę już po rozdzieleniu linków tematycznych danego dnia otrzymasz te które jeszcze pozostały...
Dodano: 04-12-2008 16:41
krzycho
Zarejestrowany: 21-11-2008
a co z powtarzajacymi sie po 5-7 razy anchorami? nie zaprzecze ze strony(przynajmniej adrestami) sa inne, ale troche dziwnie wyglada taka sytuacja
Dodano: 04-12-2008 21:18
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Krzycho... System Gotlink.pl ma być skuteczny, a nie ładnie wyglądać :)
Dodano: 06-12-2008 07:07
dawstaw
Zarejestrowany: 04-09-2008
zgadzam sie z kolega powyzej.Chcesz czegos co ladniej wyglada idz do li**me.pl
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1