nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Kilka pytań także

Dodano: 08-08-2008 19:25
Użytkownik usunięty Przed chwilką dodałem stronę swoją do waszego systemu.
I pierwsze pytania jakie mi się nasuwają:

1) Co oznaczają Grupy linków? I dodawanie nowych grup co to daje? Za co traci się tam punkty itp. Proszę o opis tego.

2) Co będzie widoczne w statystykach po kilku dniach, jakie konkretnie statystyki?

3) Dostałem na starcie 222pkt pkt te będę oczywiście tracił na rzecz przydzielania mojego linka ze stroną. Ile traci się średnio pkt za wyświetlenie mojego linka?

4) Zmniejszyłem czcionkę na 2, żeby linki nie były takie duże, czy ma to wpływ na pkt lub cokolwiek, linki wyświetlają się poprawnie.

5) Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania strony, aż dana fraza będzie wyżej kilka pozycji chociaż w google?

6) Przydałby się jakieś statystyki na ilu stronach jest wyświetlany mój link, za co i kiedy straciliśmy pkt.

7) Chciałem pochwalić na końcu design strony, jest naprawdę bardzo ładny i poruszanie się po systemie jest naprawdę łatwe i intuicyjne, za to duży +

Pozdrawiam
Dodano: 08-08-2008 20:06
Użytkownik usunięty Co do punktu 1) oraz 2) juz wszystko wiem tylko dlaczego pokazuje mi nieaktualna pozycje w google na dane frazy? Po jakim czasie statystyki się aktualizacują? Bo ma frazy już w Top 100 a pisze ciagle poza 100.

Chciałem zapytać, czy jest różnica w dodaniu strony z www lub bez? I jakie to ma znaczenie? Strona oczywiście sie otwiera z www jaki bez www.

Dzięki za odpowiedzi.
Dodano: 09-08-2008 12:25
Użytkownik usunięty Witaj,

3) Średni koszt pobrania to aktualnie około 30pkt. Dokładnie wyliczyć to można dzieląc ilość pobrań przez przydzielone punkty. Np. przydzielają 15000 na frazę mamy 500 pobrań co daje 30pkt/1 pobranie.

4) Nie, oczywiście nie. W Twoim przypadku wielkość czcionki to około 12px, co jest jak najbardziej dopuszczalne. Dolną granicą jest powiedzmy 8 px.

5) Oczywiste jest to, że wszystko zależy od frazy. Trzeba pamiętać, że nie można przesadzać z ilością punktów. Najlepiej systematycznie zwiększać ilość punktów, aż osiągniemy dany cel. Powodzenie ;)

6) Jako, że Gotlink.pl to system rotacyjny to tylko po ilości pobrań można określić na ilu stronach wyświetla się nasz link.

---

1. Różnica w pozycjach wynika z faktu sprawdzania na różnych DC. Ponadto system gotlink.pl aktualizuje wyniki raz na dobę - to również może wpływać na różnicę pozycji.
2. W Twoim przypadku site strony bez www jest większy od site z www. Tym samym dodając stronę bez www otrzymujesz więcej punktów.


Pozdrawiam
Dodano: 10-08-2008 22:37
Użytkownik usunięty Dzisiaj strona wypadła na słowa kluczowe które dodałem poza 1000wyników, sprawdzałem na specjalnej stronie, gdzie daje takie statystyki. Ogólnie frazy utrzymywały się od 40-60miejsca. A teraz ich w ogóle nie ma. Strona nie dostała bana bo na słowo site, wyświetla wyniki. Poczekam jeszcze kilka dni, testując ten system rotacyjnych linków... bo niestety musze z przykrością powiedzieć, że wyniki katastrofalne... może to tylko chwilowe....
Pozdrawiam
Dodano: 11-08-2008 12:45
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Wyrażanie takich opinii po 48h od zarejestrowania w systemie świadczy tylko o Tobie. Odpowiedź znajdziesz pod adresem http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=54853&view=findpost&p=439017
Dodano: 11-08-2008 12:49
Użytkownik usunięty No i właśnie przed chwilą patrzę i na słowo site nie ma żadnej strony ewidentny ban ze strony google na stronę.. i jak tu się nie wkurzyć? Na każdej podstronie serwisu wyświetlały się po 5 linków, może to przez to... bo nie katalogowałem strony mocno, tylko kilka linków dziennie.... ehh brak słów... oczywiście teraz napiszecie, możesz iść gdzie indziej....
Dodano: 11-08-2008 20:53
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Nieprawda. Zależy nam na każdym użytkowniku. Na forum PiO znajdziesz wątek na ten temat - dowiesz się z niego że nawet strony nie używające systemów spotkała podobna sytuacja jak Ciebie. Więc bądźmy wszyscy dobrej myśli. Pozdrawiam.
Dodano: 12-08-2008 09:19
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Ramzes... ja dostałem bana na stronie gdzie były tylko 3 linki i żadnego SWL więc nie bardzo rozumiem dlaczego myślisz, że to przez system wymiany linków? Google ostatnio stało się wrogiem dla wszystkich stron, nawet firmowych.
Dodano: 13-08-2008 11:01
Użytkownik usunięty Już dawno się ludzie zorientowali, że SWL ma się nijak do banów - oczywiście w granicach rozsądku.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1