nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
phpBB3 - Problem z aktywacją systemu GotLink

Dodano: 11-01-2014 11:17
Użytkownik usunięty Witam, chciałbym aktywować system na moim forum opartym o phpBB3. Pliki skryptu wrzucone na serwer w główny katalog. Prawa do katalogu 777. Skryt dałem w overall_footer.php oraz w forumlist_body.php. Niestety nic. Próbowałem nawet włączyć wyświetlanie php w szablonach i dać wszystko w <!-- PHP --><!-- ENDPHP --> ale wciąż nic. Albo jest Fatal error albo nic się nie wyświetla i nie mogę aktywować systemu w GotLink.
Dodano: 11-01-2014 11:22
Użytkownik usunięty Gdy dodaję domenę z uwzględnieniem www otrzymuję zwrot: Minimalna wartość site dodawanej strony musi wynosić co najmniej 10. Wartość site Twojej domeny wynosi 1


Na testerze PR wyszedł 3.
Dodano: 11-01-2014 20:34
forvm
Zarejestrowany: 29-12-2008
Tutaj troszkę o instalacji skryptu w phpBB3. Możliwe, że to nie rozwiąże problemu ale warto zajrzeć.

Myślę, że wina leży w site Twojej strony.
Dodano: 11-01-2014 21:59
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Prawa do katalogu 777 - mało który hosting to akceptuje, spróbuj 755
Dodano: 11-01-2014 23:05
Użytkownik usunięty " Minimalna wartość site dodawanej strony musi wynosić co najmniej 10. Wartość site Twojej domeny wynosi 1"

Jak dodaję stronę bez www. mam właśnie błąd, że skrypt nie działa na mojej stronie. A z www, jak wyżej.
Dodano: 11-01-2014 23:51
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Jeśli nikt z użytkowników tego scryptu nie będzie wstanie udzielić podpowiedzi to wtedy możesz podesłać dane do ftp'a na panel i zobaczymy bo bez poprawnej instalacji nie ma prawa działać.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1