nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Zapytanie o dopalanie linków

Dodano: 03-01-2014 17:45
Użytkownik usunięty Witam wszystkich forumowiczów,

Mam takie pytanie - przyznałem dla linku który chcę dopalić 400 pkt + priorytet nr 7. Są trzy linki które chcę dopalić na każdy z nich ustawiłem te same wartości. Dałem po 400 pkt ponieważ zauważyłem, że jak wpisuje anchora program GOTLINK domyślnie wskazuje mi na ~400 pkt. Zmiany zapisałem ale absolutnie nic się nie dzieje...przeznaczone punkty na grupę dla której przydzieliłem link (1 grupa = 1 link w moim przypadku) nie ubywają. Będę wdzięczny jeżeli ktoś mi powie co robię źle.
Dodano: 03-01-2014 18:08
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
punkty nie ubywaja - w kolumnie POBRAŃ masz info ile dany link został pobrany - punkty są cały czas - zmienia się wartość pobrań linku dla wyświetlenia linku

ta kolumne nie masz przy grupie ale jak klikniesz na grupe - pojawi sie twój link trochę niżej pod wszystkimi linkami

Tam masz m.in takie kolumny Pobrań Priorytet Punkty
Dodano: 03-01-2014 18:37
Użytkownik usunięty Dziękuję. Faktycznie jest, tylko że widzę w obu przypadkach 0 pobrań...oba linki zostały dodane wczoraj. Czy wiesz może jak przyśpieszyć sam proces pobierania tych linków? Co zmienić, co dodać?
Dodano: 03-01-2014 22:47
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Nie posiadasz obecnie żadnych linków na koncie.

Liczba przydzielonych punktów do linku ma ostatecznie największe znaczenie - przykładowo jeśli założyć że koszt pobrania 1 linku (czas emisji ok 60h) wynosi 30 punktów to przydzielenie na taki link 3000 punktów da efekt w postaci 100 pobrań w ciągu doby.

Liczbę pobrań porównujemy doba do doby najlepiej o północy.
Średni koszt 1 pobrania na 60h obliczamy ze statystyki systemu.

Sam mechanizm pobrań wygląda następująco:
Przyrost pobrań nie zmienia się proporcjonalnie do czasu gdyż GotLink.pl jest systemem tematycznym czyli nie tworzy wirtualnych pobrań proporcjonalnie do czasu, nie ustawia linków w kolejce do wysyłki itp wirtualnych rzeczy lecz w czasie rzeczywistym generuje pobrania w momencie zgłoszenia się tematycznie pasującej strony do linku i jest to podstawowy warunek. Drugim warunkiem w kolejności generowanych pobrań jest liczba przydzielonych punktów. Ostatecznie połączenie tych czynników w całość powoduje rozliczenie przydzielonych punktów każdego dnia do północy - dlatego porównywanie liczby pobrań może być dokonywane na zasadzie doba do doby.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1