nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Aktywacja

Dodano: 31-10-2013 09:37
Użytkownik usunięty Witam,

Mam problem z aktywacją, wszystko wykonuje z godnie z opisem uprawnienia są ok itp, wykonałem test i utworzyłem plik nazwa_domeny.txt w odpowiednim katalogu i wtedy linki pojawiają się w moim serwisie i plik się wypełnia ale kiedy kliknę w panelu link nieaktywna wtedy otrzymuje komunikat "Niepoprawna instalacja - brak skryptu na serwerze lub inna wersja skryptu od aktualnej" i skrypt usuwa plik nazwa_domeny.txt z mojego serwera i nie tworzy nowego.

Jakieś sugestie ??
Dodano: 31-10-2013 17:13
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Do pliku systemowego doklejasz kod:

<script type="text/javascript"><!--
document.writeln('<'+'scr'+'ipt type="text/javascript" src="http://home.hit.stat24.com');
//--></script>

Możesz to sprawdzić po wejściu w źródło:
nazwadomeny.pl/nazwaplikusystemowego.php

Usunięcie tego dodatku rozwiążę problem :)
Dodano: 01-11-2013 07:48
Użytkownik usunięty Hej,

Dzięki pomogło.

Mała rada dla wszystkich z hostingem home.pl, okazuje się że home.pl automatycznie dodaje statystyki do każdego hostu, można to wyłączyć z poziomu panelu.

Pozdrawiam
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1