nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
problemy

Dodano: 11-10-2013 13:52
ap_seo
Zarejestrowany: 29-01-2010
Dostałem maila, że:
":(...) ktoś inny dodał linki w mojej domenie, mimo że
w tej agencji zamówiliśmy frazę "****". Nie można też wykluczyć wrogiego linkowania. Jeżeli linki dodała osoba trzecia, a wszystko na to wskazuje, to jest to wrogie linkowanie i działanie na szkodę naszej firmy.

Dlatego proszę usunąć całkowicie linki do naszej domeny **** z Państwa strony."

Linki pochodzą z gotlinka lub seomatika.
Co mam w takiej sytuacji zrobić?
Dodano: 11-10-2013 15:05
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Należy wiedzieć że każdy właściciel domeny może bez żadnego problemu natychmiast zablokować promowanie domeny w systemie GotLink.pl i SeoMatik.pl - GotLink.pl również zwróci informacje z listą linków prowadzących do naszej domeny wraz z dodatkowymi informacjami.

Chciałbym przestrzec przed nieuczciwym działaniem konkurencji dla danych stron - próbują oni pozyskać informacje w którym systemie dana domena tak skutecznie się promuje. Informacje takie mogą wykorzystać albo do donoszenia do Google bądź w celu rozpoczęcia promowania własnej domeny - lecz cel nam nie jest zanany a w związku z tym iż właściciel może dokonać osobiście ww. działań należy podchodzić z dystansem do tego typu wiadomości i polecać narzędzia systemowe.

Właściciel domeny który zabezpieczy domenę w systemach ma gwarancje że linki nie będą emitowane.

Właściciel zasobów systemowych może w imieniu systemu poprosić o weryfikację własności np. poprzez dodaniu tekstu w ramach domeny o chęci jej zabezpieczenia - przesłanie odnośnika do takiego komunikatu na formularz kontaktowy również spowoduje rozważenie takiej prośby przez Administrację.

ps.
czy masz na myśli kwestie domeny *****niej.pl?
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1