nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Zbanowana strona

Dodano: 07-10-2011 18:37
Użytkownik usunięty Od pewnego czasu już korzystam ze sporym zadowoleniem z gotlink... przez jakiś czas nie zaglądałem tu i... dziś okazuje się że jedna z moich stron - strona o ID: 1490025 zostałą zbanowana.
Wysłałem wiadomość poprzez kontakt ale pozostało ono bez odpowiedzi w związku z czym odzywam się tu - czy mogę się dowiedzieć dlaczego zostałem zbanowany.
Będę wdzięczny za info - i oczywiście informację co mam zrobić aby zostać odbanowanym.
Dodano: 07-10-2011 23:51
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Banowanie stron spowodowane jest w zasadzie jednym czynnikiem - brakiem emisji linków systemowych, a więc wystarczy zadbać tylko o ten szczegół a nigdy nie będzie z tym kłopotu.
Dodano: 08-10-2011 08:10
Użytkownik usunięty Dbałość o ten szczegół była zachowana i trwała nieprzerwanie - jednak zbanowanie nastąpiło.
Dziś jednak okazało się że strona zostałą jednak odbanowana - co mnie oczywiście cieszy, ale chciałbym sie dowiedzieć dlaczego nastąpiło i czym było spowodowane.
Dodano: 08-10-2011 10:22
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Abyśmy nie rozmawiali po próżni podam schemat działania systemu przed banowaniem:
- każda strona ma swoją kartę wykroczeń
- na bieżąco system monitoruje wyświetlanie linków systemowych
- poziom alertu rośnie wraz z kolejnymi brakami linków systemowych na stronie
- strony mające z tym problem są listowane wg daty braku linków lub innych problemów na stronie
- po wielokrotnych problemach strona trafia do moderacji
- moderatorzy sprawdzają stronę od automatycznej reaktywacji strony po ręczną

Wniosek: nie ma banowanych stron przypadkowych - jeśli system wielokrotnie nie znajduje linków, moderator to potwierdza, więc jak można po zbanowaniu twierdzić że linki się wyświetlały?
Dodano: 07-12-2011 20:35
Użytkownik usunięty No właśnie po zbanowaniu ni emożna tego stwierdzić... ale codzienne korzystanie ze strony dowodzi że jednak się wyświetlały więc nie wiem o co chodzi. Lub jeśli przyjąć że mogło się zdarzyć ze z tego czy innego względu linki się nie wyświetlają... to czy możecie mi pomóc dlaczego tak się mogło dziać?
Strona od jakiegoś czasu nie miała żadnych nowych wpisów, żadne pluginy, cms czy template nie były zmieniane.. teraz sprawdzam i plik skryptu znajduje się tam gdzie powinien, folder również ... więc w czym może tkwić problem?
A poza tym czy to nie dowód że jednak linki się wyświetlają: http://i.minus.com/jbkf0GDgpWEZfi.png Screen zrobion przed chwilą czyli 20:40 7grudnia 2011 roku, a mimo to strona jest zbanowana i punkty się nie naliczają. Czy ktoś może mi pomóc i odpowiedzieć?
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1