nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Nowa opcja przy importowaniu

Dodano: 30-06-2011 17:15
eddy
Zarejestrowany: 28-07-2008
Czy byłaby możliwość dodania checkbox'a w opcjach importowania linków do grupy, aby przed dodaniem linków usunąć już obecne?

Pozdrawiam.
Dodano: 30-06-2011 23:43
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
A mógłbyś sprecyzować czy chodzi o pełne opróżnienie danej grupy z linków czy masz na myśli jakieś bardziej skomplikowane rozwiązanie? - pytam gdyż mam wątpliwość z tego powodu gdyż aby usunąć wszystkie linki to w sumie jest kwestia wejścia do grupy, zaznaczenia box'a i kliknięcia "usuń"... lub usunięcia całej grupy z listy grup i ponowne jej dodanie...
Dodano: 01-07-2011 16:22
eddy
Zarejestrowany: 28-07-2008
Chodzi mi o zwykłe usunięcie linków w grupie i dopiero import nowych.
Codziennie odświeżam linki w grupie i trochę męczy mnie to klikanie. :-)
Dodano: 07-07-2011 23:20
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Troszkę odbiegnę od tematu... bo jeśli piszesz że codziennie wymieniasz linki w tej grupie to troszkę bym powiedział że jest to nie najlepsze rozwiązanie ze względu na fakt iż jeśli wymiana linków odbywa się o innej porze niż północ to pobrania dla poszczególnych linków są znacząco przypadkowe. A dzieje się tak z powodu mechanizmu generowania pobrań tj. w pierwszej kolejności pobierane są linki powiązane tematycznie a dopiero na koniec pozostałe (o północy następuje pełne rozliczenie punktów), już nie wspominając o tym że linki usunięte zapewne wysysają punkty linkom później dodanym...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1