nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
Wymiana linków

Dodano: 01-05-2011 20:00
Użytkownik usunięty Witam, po raz pierwszy dłubie w pozycjonowaniu i nie bardzo wiem jak tutaj dodać moja stronę. Dostaje informację, że powinnam mieć 10 czegos tam, a mam 6 jak mam to podnieść?
A po drugie jak pobraż linki do zamieszczenia na stronie z danek kategori?
Dodano: 03-05-2011 09:45
Użytkownik usunięty Troszkę mało danych, zwłaszcza z tym "czegoś tam". Jest wiele osób, które chętnie Ci pomogą ale trzeba troszkę precyzyjniej opisać kłopot w przeciwnym razie nie możesz spodziewać się pomocy.
Pozdrawiam
Dodano: 04-05-2011 12:34
Użytkownik usunięty strzelam ze chodzi o "site" - czyli ilosc zaindeksowanych podstron Twojej strony - by to podniesc musisz linkowac, linkowac i linkowac swoja strone
Dodano: 05-05-2011 16:50
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
I dobudować więcej podstron do Twojej strony. Bo jak masz tylko 6 podstron, to nigdy nie uzyskasz site 10.

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1