nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Brak pobrań

Dodano: 10-09-2008 16:34
Użytkownik usunięty Zarejestrowałem się w systemie, dodałem stronę, a nastepnie linki.
Część linków przypisałem do kategorii "Handel, Biznes, Ekonomia" i dla części z nich są pobrania, a dla części wynik = 0. Każdy z linków ma przypisane 1000 pkt.
Co robię źle?
Dodano: 10-09-2008 17:49
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Witaj,
paczki o konkretnej tematyce nie są wysyłane do konkretnego serwisu proporcjonalnie do czasu, wiec liczba pobrań nigdy nie będzie narastała proporcjonalnie do czasu (serwisy aktywowane są o różnych porach dnia i nocy dlatego i wysyłka następuje o różnych porach) - wszelkie porównania/przeliczenia najlepiej dokonywać "doba do doby".
Pozdrawiam
Dodano: 10-09-2008 17:50
Użytkownik usunięty Część linków usunąłem, do reszty dopisałem punkty i poszło (2000 pkt.)
Dodano: 10-09-2008 17:52
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
No tak, ale to nie jest sposób... - system nie tworzy sesji generując wirtualnych pobrań które w takim przypadku by narastały proporcjonalnie do czasu w szybkości zależnej od ilości przydzielonych punktów. W gotlink.pl najpierw następuje wysyłka a dopiero wtedy następuje przyrost liczby pobrań - ze względu na to że w pierwszej kolejności wysyłane są linki tematyczne przyrost nigdy nie będzie następował proporcjonalnie do czasu ale nawet gdy ustawisz na link tylko 20 punktów... pobranie nastąpi.
Dodano: 10-09-2008 21:57
Użytkownik usunięty OK. Dzięki za info :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1