nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
MDD - nowa przyjazna opcja dla domen głównych

Dodano: 10-01-2011 02:25
Użytkownik usunięty Propozycja dotyczy tego aby w MDD domeny główne (reg, funkcj, pl i inne) byly traktowane z wyższym priorytetem niż subdomeny w MDD...


tzn. dodaje 100 domen glownych oraz 500 subdomen... to wtedy w pierwszej kolejnosci system bedzie sprawdzał domeny głowne...

analogicznie jak 'user1' doda 100 domen glownych, a ''user2' doda w tym samym czasie 500 subdomen, to strony 'user1' zostana sprawdzone w pierwszej kolejnosci...
Dodano: 10-01-2011 03:53
Użytkownik usunięty @punkty - a dlaczego? nie po to walczylismy tak dlugo aby kazdy user byl rowny jesli chodzi o MDD, zeby teraz to zmieniac.

co najwyzej mozna by zrobic, ze na koncie jesli sa dodane takie i takie domeny to najpierw sprawdza glowne - no ale - to mozesz zrobic sam dodajac liste w odpowiedniej kolejnosci
Dodano: 10-01-2011 08:06
magnesart
Zarejestrowany: 08-10-2008
Coś mi się wydaje, że domeny główne obecnie są traktowane z wyższym priorytetem.. Każdy sposób motywujący do podnoszenia jakości systemu jest dobrym rozwiązaniem.
Dodano: 10-01-2011 15:02
Użytkownik usunięty magnesart odpowiedział Ci Sagi, tu chodzi o dodatkowy bodziec motywujący...
Dodano: 10-01-2011 20:52
Użytkownik usunięty @punkty - dla kogo? ;)
przyznaj sie, ze Ci punktow braklo i teraz chcesz kupic duza liczbe domen glownych i szybko zainkasowac bonus za nie. nie oszukujmy sie.
Dodano: 10-01-2011 21:52
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Za kilka dni, gdy liczba serwisów będzie do 300k, MDD powinno przerabiać dodane domeny na bieżąco więc nie ma sensu rozdrabniać się na podziały...
Dodano: 10-01-2011 23:08
Użytkownik usunięty "@punkty - dla kogo? ;)
przyznaj sie, ze Ci punktow braklo i teraz chcesz kupic duza liczbe domen glownych i szybko zainkasowac bonus za nie. nie oszukujmy sie."

Dla wszystkich, teraz tylko oplaca sie dodawac domeny glowne wiec kazdy skorzysta :p
a jakbym chcial pilnie dodac szybko domeny... to sa inne mozliwosci np. kogos posadzic i niech recznie dodaje itd...
Dodano: 11-01-2011 13:32
Użytkownik usunięty @punkty - jako osoba z wyksztalceniem ekonomicznym za nic nie moge sie z Toba zgodzic :D
jesli wszystkim ma sie poprawic - to tak naprawde nie poprawi sie nikomu :)

po kosciach czuje, ze wiele subdomen jest duuzo lepsza od coniektorych domen tutaj.

a co do sadzania kogos - nawet mniej musisz zrobic. jest na to metoda - po branzowej znajomosci Ci moge ja podac na PW - kosztuje to niewiele, a stronki od razu sa dodawane
Dodano: 11-01-2011 23:15
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
To może ja też poproszę o wyjawienie tej tajemnicy na PW ;)
Dodano: 11-01-2011 23:32
Użytkownik usunięty Sagi, no ja liczę, że niektorym nie bedzie sie widizeć kupowanie (tylu) domen głównych i jakoś zrobi sie ciutke mniej konkurencji ;p chociaż te ciutke...

co do taniej metody, chyba wiem oco chodzi, nie chcialem pisac glosno ;)
Dodano: 12-01-2011 17:45
Użytkownik usunięty @bioptak - wysil sie i napisz do mnie np. na GG ;)
@punkty - ja na Twoim miejscu bym nie liczyl na zmniejszenie konkurencji ;) ja tam przynajmniej narazie nie odpuszczam :)
Dodano: 12-01-2011 23:25
Użytkownik usunięty Domyslam sie ze Ty nie odpuścisz ;-) jednak łem pod uwage wszystkich uzytkownikow.
Dodano: 13-01-2011 10:59
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Ja też nie odpuszczę. Dostałem już z 5 razy serię banów, a po nich wyrastałem jeszcze wyżej ;)
Tak to już jest w tej branży.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1