nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Co z wyliczaniem pozycji w nowym Google ?

Dodano: 06-11-2010 04:33
Użytkownik usunięty Mam pytanie dotyczące wyliczania pozycji przy nowym wyświetlaniu w Google (chodzi o dodatkowe linki wizytówek firm na pierwszej stronie)
Wiadomo ze teraz wyników organicznych jest mniej lub nawet wcale na top10
wiec jak liczone są w tej chwili pozycje ?
Jeżeli po staremu to w ogóle nie oddaje widoku strony pierwszej (może na niej być teraz nawet 17 wyników!) i strona z pozycją 16 jest dalej na pierwszej stronie !

Jak chcecie rozwiązać ten problem ?

PS wiadomo ze wyniki wizytówek są na <h4 a organiczne na <h3 ale teraz trzeba już chyba zliczać wszystko na pierwszej stronie ?
Dodano: 04-12-2010 17:08
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Siema tenesi!
Pracuję właśnie nad automatycznym monitoringiem pozycji dla swoich haseł oraz prawdopodobnie w przyszłości nad wersją komercyjną i zaciekawił mnie Twój wątek. Jestem programistą - niekoniecznie dobrym pozycjonerem.

Mam pytanie - skąd zaczerpnąłeś wiedzę przedstawioną w twoim poście? Czy to z własnych eksperymentów czy gdzieś wyczytałeś?

Ja sam zauważyłem że w google np. w branży hotelarskiej pojawiło się zdjęcie przy niektórych wynikach - przy danym hotelu. Może ma to jakiś związek z google maps a może nie (nie szukałem), ale faktycznie google uległo zmianie. Pojawiają się też recenzje do obejrzenia przy takim wyniku. Widziałem też więcej innych zmian, ale tego co piszesz nie widzę. Zawsze były wyniki sponsorowane na górze i tak jest nadal. A tak to nic więcej nie zauważyłem. Czasem owszem jest drugi wynik jako podstrona danego wyniku, ale nie zauważyłem nic więcej. Chętnie podyskutuję na ten temat. O ile to przeczytasz, no chyba że ktoś jeszcze włączy się do wątku.

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1