nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Przycisk "wymuś sprawdzenie strony"

Dodano: 01-09-2010 10:33
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Przyszedł mi do głowy tai pomysł dotyczący zarówno seomatika jak i gotlinka.

Aby mozna było 1 raz w okrecie między automatycznym sprawdzaniem strony pod kątem links out, back link, site, etc. wymusić aby system sprawdził stronę na żądanie.

Przykładowo nastąpiło cięcie za za duzo linków wychodzących. Straciłem punkty. Po tym cięciu postanowiłem poprawić swoje zaplecza i tam gdzie było za dużo links out odpiąłem inne systemy (np. nielubiexanna - e-weblinka), dodatkowo gdzieś tam poustawiałem żeby systemy wyświetlały mniej linków - wszystko po to aby links out mieściło się w nowym progu bez cięć (bo chyba lepiej jest mieć mniej punktów za 5 linów systemowych niż 10 ale nie podlegać cięciu 70% lub 50%). Po tym wszystkim zależy mi aby wymusić w gotlinku i seomatiku sprawdzenie strony (mogłoby być tak np. że sprawdzenie dla seomatika także aktualizuje w gotlinku (bo chyba tak to działa automatem obecnie?)). Dzięki takiej funkcji użytkownicy mogliby w takiej sytuacji jak opisałem (i w wielu innych) raz pomiędzy automatyczną aktualizacją wymusić sprawdzenie danej strony, co w przypadku opisanym powyżej pozwoliłoby odzyskać część punktów i być już na bieżąco z wymaganiami systemowymi.

Wiem, że to nie tak hop siup z taką funkcjonalnością, bo nie można denerwować za często wujka google i inne są problemy z tym związane, ale może mój pomysł nie jest najgłupszy?

Dzięki!
Dodano: 01-09-2010 11:57
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
juz kedyś takie coś rzuciłem aby wprowadzić jednak pomysł został odłożony chyba na pożniejszy okres, choć można by pomysłeć nad takimś czymś i dać możliwośc sparwdzenia dla danej strony powiedzmy co 7 czy 14 dni recznie jesli ktos chce
Dodano: 01-09-2010 12:06
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
http://www.gotlink.pl/forum/topic/1350-odswiezanie-parametrow-stron/
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1