nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Bonusy

Dodano: 30-08-2010 15:44
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Proponuję stworzenie bonusu za BL >100 lub np. >200 dopiero skoro są cięcia poniżej.
Tak samo bonus za Links Out < 19, lub < 10, czy jakoś tak.

Wszystkie wasze zmiany prowadzą do wzmocnienia skuteczności systemu, nakierowaniu użytkowników o co mają dbać w swoich zapleczach. Myślę, że moja propozycja jak najbardziej posłużą obu założeniom.

Pozdrawiam!
Dodano: 30-08-2010 15:50
magnesart
Zarejestrowany: 08-10-2008
Mam duże wątpliwości, czy takie bonusy to dobre rozwiązanie. Można uznać, że 5 linków wychodzących to właściwa ilość i po prostu za niższe wartości dawać kary. Takie rozwiązanie niczym by się nie różniło od Twojego.
Dodano: 30-08-2010 18:48
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Dokładnie tak jak pisze Magnesart - w obu sytuacjach chodzi tylko o zróżnicowanie punktacji więc czy zrobić przy dwóch progach +30 i -30%, czy dać na jednym progu -60% to różnica pomiędzy jednymi a drugimi będzie taka sama... - więc wg nas często jest to tylko PR rozgrywka która w efekcie końcowym nic nie zmienia. Najważniejszą rzeczą w tym wszystkim jest sam fakt różnicowania punktacji pomiędzy stronami w zależności od parametrów. Co oczywiście nie oznacza że nie zamierzamy korzystać z jednej bądź drugiej metody :)
Dodano: 31-08-2010 10:03
bioptak
Zarejestrowany: 03-08-2009
Dobra dobra i tak mam swoje zdanie. Ciąć to potraficie i to mocno, a dać bonus dla naprawdę starających się to już nie...

W sumie to rozumiem to co napisaliście, ale i tak uważam swoje (choć po części rozumiem to co napisaliście jak najbardziej).

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1