nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
zmiana punktów na grupę zależna od ilości linków w niej

Dodano: 12-07-2010 20:09
astra
Zarejestrowany: 30-08-2008
Mam taką sugestię - która może zostanie wprowadzona, jeśli przyda się większej ilości osób: by rozbudować funkcję automatycznych przyrostów punktów dla grupy o dodatkowy wariant jak w temacie. Byłoby to myślę zbawienne zawsze wtedy, gdy dopalamy stronę na wiele fraz, czy podlinkowujemy masę wpisów w katalogach i preclach. Taka opcja automatycznie raz na dobę sprawdzałaby ile grupa ma linków w sobie i na tej podstawie zmieniała jej przydzieloną ilość punktów. Słowem poszczególne linki miałby tę samą moc bez potrzeby ręcznego przeliczania sumy punktów i jej zmiany gdy dodamy/usuniemy linki w grupie.

Pomysł przyszedł mi do głowy głównie odnośnie integracji gotlinka z publikerem, gdzie skrypt automatycznie nocami dodaje linki do ustalonej grupy w gotlinku i również usuwa z niej linki po danym czasie. Taka opcja pozwoliłaby wygodniej działać całości bez konieczności codziennej zmiany sumy punktów. Również wtedy, gdy importujemy linki przez csv z innych programów czy nawet ręcznie dodajemy ich sporo - przypisanie wartości jednostkowej punktów na link i automatyczny balans w grupie wg tego myślę byłby bardzo fajnym udogodnieniem. :) Jednak by zostało to wprowadzone to trzeba paru głosów - komuś również przydałaby się taka opcja?
Dodano: 12-07-2010 21:47
Użytkownik usunięty Świetny pomysł. Pierwszy głos za wprowadzeniem idei w życie!
Dodano: 12-07-2010 22:13
Tomasz
Zarejestrowany: 23-06-2008
Skoro dodajesz automatycznie linki to czemu automatycznie nie ustawisz ilości punktów? :)
Przez API to jest chwilka roboty, pobierasz linki z danej grupy (masz wtedy ilość linków) i następnie zmieniasz ilość punktów dla tej grupy i po sprawie :)
Dodano: 13-07-2010 12:45
astra
Zarejestrowany: 30-08-2008
Nie łapię zbytnio API - a automatycznie je dodaję z użyciem publikera, w tym sensie że on sam publikując wpisy od razu dorzuca do nich linki do grupy :) Zresztą nawet jak się czasem importuje sporo linków, to chyba wygodnie byłoby gdyby grupa od razu dopasowała sobie liczbę punktów na link w ten sposób.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1