nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Pobrania.

Dodano: 03-04-2010 02:30
Użytkownik usunięty Witam,

Utworzyłem sobie 3 grupy z linkami, lecz tylko w jednej mam pobrania, a w pozostałych cały czas jest 0, jaki może być tego powód ?
btw, jak mogę obliczyć ile pobrań = wyświetleń linka ?

Pozdrawiam, Nowy użytkownik.
Dodano: 03-04-2010 02:48
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Linki na których w tym momencie, widzisz że nastąpiły pobrania to te,
1) którym przydzieliłeś punkty przed północą... a o północy nastąpiło ich rozliczenie - punkty przydzielone po północy będą rozliczone do kolejnej północy tj. w ciągu 21h...
2) ...które zostały już pobrane w ciągu 90 minut od północy, przez strony powiązane tematyczne z Twoimi linkami (te które jeszcze nie zostały pobrane, oczekują w pierwszej kolejności na strony powiązane tematycznie z Twoimi linkami).

Wynika to z tego iż w systemie, w pierwszej kolejności następują pobrania tematycznie pasujące do siebie (link/strona) a dopiero kolejnym czynnikiem jest liczba przydzielonych punktów na link.

Ilość pobrań należy porównywać doba do doby licząc od północy przed którą były przydzielone punkty.

Średni koszt jednego pobrania na 36h wynosi obecnie 12pkt i jest zależny między innymi od PR strony przez którą został pobrany Twój link - aktualny koszt możesz go śledzić w statystykach systemowych.

System GotLink.pl za pobranie, uznaje moment w którym link faktycznie został pobrany przez stronę systemową i trwa jego wyświetlanie w obrębie serwisu - przyrost pobrań nie następuje proporcjonalnie do czasu lecz w ramach jednej pełnej doby.

Pozdrawiam.
Dodano: 03-04-2010 14:36
Użytkownik usunięty Dzięki za wyczerpującą odpowiedz.

Jeszcze jedno pytanie, multilink od zwykłego "dodaj" czym się różni ? Widzę że w tabeli jest różnica "multilink" lub "wył.".
Co lepsze do dopalania wpisów ?

Pozdrawiam.
Dodano: 03-04-2010 14:56
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Standardowe dodawanie linków jest zapewne lepszą metodą gdy chcemy pozycjonować konkretne urle na konkretne frazy - mamy wtedy lepszą kontrolę nad mocą plus monitoring pozycjonowanej frazy.

MultiLink będzie na pewno lepszym rozwiązaniem przy dopalaniu dużych ilości urli na różne frazy - wrzucamy w jednym formularzu np. 10000urli danego serwisu dodając do tego odpowiednie anchory - dzięki temu utworzymy dziesiątki tysięcy kombinacji - wykonamy to wtedy tysiąc razy szybciej a niżeli w przypadku gdy chcielibyśmy każdą kombinacje dodawać w postaci normalnego linku.

ML możesz również wykorzystać do podlinkowania podstron serwisów stałych systemów, np. SeoMatik.pl - przydzielając tam linki i zdobywając dla linków kolejne lokalizacje w bardzo łatwy sposób możesz wyeksportować listę urli z tego systemu z których utworzysz ML w GotLink.pl, wzmacniając linki zdobyte w tamtym systemie.
Dodano: 03-04-2010 15:11
Użytkownik usunięty Rozumiem.

Z racji korzystania z punktów u was zakupionych dochodzą kolejne pytania,

Jak wygląda sprawa seomatik ?
Ogólnie mam małe doświadczenie z korzystania tego typu systemów, a te które już zdobyłem raczej odpycha mnie od korzystania z linków do stron głównych.
Czy zanim wykupie linki stałe, mogę jakoś zweryfikować strony z jakich dostane anchor`a ? Przyznam że ostatni system z jakiego korzystałem, linkował mnie z samych śmietników (nie będę tu robić reklamy i zachowam to dla siebie), i nie chce sytuacji powtarzać.

Jak na razie jestem zadowolony, chociaż by z reakcji na forum i dostęp do informacji, gdzie u innych jest to strasznie ograniczone.

Pozdrawiam.
Dodano: 03-04-2010 21:46
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Cóż, podstawowych informacji dowiesz się z:
http://www.seomatik.pl/news/
http://www.seomatik.pl/forum/category/1-aktualnosci-seomatik-pl/

Co do jakości linków to temat rzeka - zapleczowcy chcą robić dużo i szybko, osoby pozycjonujące chcą to robić tanio i skutecznie - a pomiędzy nimi jest przepaść. Dlatego system SeoMatik.pl stosuje algorytm oraz bonusy wraz z dodatkowymi opcjami w celu zbliżenia tych stron...

Możesz wycofywać linki, blokować urle, domeny, grupy domen - możesz zdobywać lokalizacje tylko na stronach głównych, tylko na podstronach lub w sposób mieszany.

System nie przywiązuje wagi do wyglądu stron - ale za to duży nacisk kładzie na autolinkowanie stron co w połączeniu z możliwością eksportu lokalizacji na których przydzielone zostały nasze linki (możliwość łatwego podlinkowania) zapewnia skuteczność tanim kosztem.

Jedno jest pewne, że umiejętne wykorzystanie opcji oferowanych przez systemy pozwala uzyskać dobre efekty czego dowodem był w ostatnich miesiącach konkurs pozycjonowania - najwyższe pozycje w Google na frazę "Atrakcje turystyczne w Pieninach" uzyskały domeny linkowane systemem SeoMatik.pl - boskiepieniny.pl oraz nielubiexanna.pl
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1