nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Propozycje zmian
Brak opcji sortowania po BL

Dodano: 24-02-2010 10:55
Użytkownik usunięty Witam.
Nie widzę możliwości sortowania po BL, albo nie umiem znaleźć ;-)
Moge sortować po nazwie, dacie dodania, PR, ilościach stron, punktach ale opcja "inne" gdzie jest BL nie jest linkiem do sortowania.
Pomoże ktoś?
Dzięki ;-)
Dodano: 24-02-2010 11:33
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Zgodnie z wcześniejszą informacją sortowanie dostępne jest poprzez API, http://www.gotlink.pl/gotlink-api/
Dodano: 24-02-2010 12:54
Użytkownik usunięty @GLA. Żartujesz sobie ze mnie, prawda? ;-)
Nic mi to nie mówi, nie znam PHP.
Czy jest jakis problem żeby po zalogowaniu posortować po BL,
albo zobaczyć np. BL<100 na czerwono?
Wydaje mi się że dla Ciebie to kilka minut pracy ;-)
Pozdrawiam
Dodano: 24-02-2010 13:54
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Udzielam Ci tylko informacji o miejscu w którym takie sortowanie jest dostępne. Jeśli uważasz że to żart to wybacz, więcej już nie będę.
Dodano: 24-02-2010 14:51
Użytkownik usunięty @GLA, napisałem że nie znam php i te kody które tam widziałem to nic mi nie mówią.
Nie rozumiem Cię, w czym problem zamieścić takie funkcje po zalogowaniu?
Dodano: 25-02-2010 15:38
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Zadałeś pytanie, otrzymałeś odpowiedź - a pyskówki w stylu "żartujesz sobie" sugeruje zostawić dla Administratorów systemów którzy taki poziom sami reprezentują.

System GotLink.pl jest darmowym narzędziem dla wszystkich użytkowników bez wyjątków, a wszelkie propozycje wdrażane są w miarę możliwości najszybciej jak to jest możliwe - dlatego nie życzymy sobie tego typu zwrotów pod naszym adresem...

Obecnie zgodnie z Twoją propozycją zostało wdrożone sortowanie po BL rosnącą/malejąco - dodatkowo w chwili obecnej można również sortować strony wg pozostałych parametrów wg których do tej pory nie było to możliwe.
Dodano: 25-02-2010 20:03
Użytkownik usunięty @GLA, dzięki duże za wprowadzone funkcje ;-)
Wiem że jestem z natury złośliwy, ale gdybym starał się być miły to jeden post pisałbym kilkanaście minut, sorry jeżeli Cię uraziłem ;-)
Zanim trafiłerm na GotLinka to starałem się podpiąć stronę do E-Weblinka i za cholerę nie chciało to funkcjonować, a tutaj zadziałało od razu i jest ok. Tu zadziałało i tu zostałem ;-)

Drażni mnie jednak - nie odbieraj tego osobiście bo widzę że się starasz i szybko odpisujesz z poradami i reagujesz - że muszę pytać na forum co i jak.
Moim zdaniem fajnie by było zebrać zagadnienia z tych pytań i zrobić taką podstronę wyjaśniająca szczegółowo działanie systemu. Z ilości pytań na forum widać że byłaby przydatna.

To taka moja sugestia, bo żeby zrozumieć zasadę działania systemu, to musiałem przekopać forum i zadać kilkanaście pytań, a chyba nie o to chodzi.

Pozdrawiam
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1