nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
Instalacja systemu na freeglobes

Dodano: 07-12-2009 12:58
odrim
Zarejestrowany: 21-07-2008
Witam,

posiadam kilkadziesiąt katalogów na skrypcie freeglobes, chciałbym zainstalować swl ale problem w tym, że szablony pod FG zrobione są w .html i nie ma możliwości zmiany plików na .php. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej kwestii? jakie jest najkorzystniejsze rozwiązanie?

Pozdrawiam
Dodano: 07-12-2009 19:28
Tomasz
Zarejestrowany: 23-06-2008
Nie używałem, ale spróbuj tak:

1. W index.php znajdź kod:
// Launching page display
$smarty->display($template, $cache_id);
2. przed tym kodem daj:
ob_start();
3. po tym kodzie daj:
$response = ob_get_clean();
require_once(###########.php);
$response = preg_replace("/<\/body>/i", showGotlink(" | ";) . "</body>", $response);
echo $response;

Daj znać czy działa :)
Dodano: 08-01-2010 11:27
wegiel
Zarejestrowany: 11-12-2009
U mnie zadziałało coś takiego:
W pliku index.php dodaj linie po:
include(dirname(__FILE__).'/init.php');
dodaj:
include_once('###########.php');
$smarty->assign('gotlink', showGotlink());

a w pliku themes/footer.html lub może być inny plik w którym będzie stopka, dodaj:

<br />
<{$gotlink}>
<br />

Powinno działać.
Dodano: 13-01-2010 22:18
odrim
Zarejestrowany: 21-07-2008
drugi sposób zrobiłem i działa, dzięki ;)
Dodano: 06-04-2010 20:08
featmilka
Zarejestrowany: 06-04-2010
A u mnie wywaliło takie błędy po dodaniu drugiego sposobu. Co poradzić?

Warning: include_once(###########.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /index.php on line 9

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '###########.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in index.php on line 9

Fatal error: Call to undefined function showgotlink() in /index.php on line 10
Dodano: 04-08-2011 19:00
Użytkownik usunięty witam,
odgrzewam temat bo sam nie mogę sobie poradzić z instalacją na FreeGlobes - powyższe metody nie działają, czy zna ktoś inny sposób?
Dodano: 04-08-2011 23:09
Użytkownik usunięty ok, poszło drugim sposobem, nie wiem co wcześniej robiłem źle :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1