nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pomoc
punkty

Dodano: 01-11-2009 16:03
nightmoder
Zarejestrowany: 18-06-2009
mam takie pytanie, czemu nagle po miesiącu strona która ma zaindeksowane 5k podstron dostaje 2x mniej punktów... nie widze nigdzie informacji o zmianie punktacji a na stronie zupełnie nic nie było zmieniane. Tak samo za inne moje strony połowa punktów...
Dodano: 01-11-2009 20:02
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Przeliczenie punktacji związane z punktem 10 regulaminu systemu
Dodano: 02-11-2009 17:36
nightmoder
Zarejestrowany: 18-06-2009
ale właśnie ciekawi mnie to ze po miesiącu nagle obcinka punktów..
Dodano: 02-11-2009 23:31
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
To tak jak z banami i ostrzeżeniami za przewinienia w systemie - monitorujemy na bieżąco ale rozliczamy w dłuższych okresach czasu. I tak dla jasności, żeby nie było że tylko na Twoim koncie to nastąpiło - aktualizacja dotyczyła całego systemu.
Dodano: 03-11-2009 17:10
nightmoder
Zarejestrowany: 18-06-2009
tak pytam bo myślałem ze może jakiś błąd... a o aktualizacji nigdzie ani słowa to z tego powodu. Aha, jeszcze jedno pytanie, czy spodziewać się następnych cięć jeśli tylko site wzrośnie ?
Dodano: 13-11-2009 17:15
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Każdorazowa zmiana ilości subdomen w domenie będzie powodować zmianę punktacji dla tych subdomen.
Jeśli w przyszłości ilość subdomen jeszcze bardziej się zwiększy to punktacja dla poszczególnej strony ulegnie obniżeniu - oczywiście nigdy nie będzie tak, że się nie będzie opłacało tej ilości zwiększać ale wtedy trzeba się liczyć z niższą punktacją za poszczególną subdomenę.
Jeśli w przyszłości ilość subdomen się obniży na danej domenie np. z powodu banów lub ręcznego usunięcia części z nich... to i również wtedy nastąpi przeliczenie punktów dla subdomen w ramach danej domeny.
W tym drugim przypadku zawsze możesz poprosić o szybszą reakcje systemu na ten fakt...
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1