nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Nowy Silnik Si

Dodano: 03.02.2021r

Witajcie

Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad powiązaniem systemów wymiany linków z zewnętrznymi zasobami pozostającymi w naszej dyspozycji. Postanowiliśmy połączyć olbrzymią moc obliczeniową z nowoczesnymi algorytmami - zaowocowało to nad stworzeniem nowego mechanizmu łączenia linków pomiędzy zasobami systemowymi a linkami promującymi.

W kilku zdaniach wygląda to tak:
1. zasoby systemowe - głęboka analiza treści serwisu (w celu optymalnego przypisania linku który będzie promowany) wraz z ogólnodostępnymi parametrami (w celu optymalnego naliczenia punktów za serwis jak i kosztu za promowany link)

2. zasoby systemowe to już nie tylko przypisanie serwisu do jednej z kilku kategorii plus jakaś treść. Na nowym silniku SI treść serwisu podlega pełnej analizie tj. zliczenie liczby konkretnych słów całego serwisu.

2a. po otrzymaniu statystyki serwisu następuje przydzielenie serwisu do jednej z kilkuset szczegółowych kategorii.

2b. przydzielenie do danej kategorii odbywa się poprzez porównanie zasobu serwisu z serwisami wzorcowymi dostępnymi w internecie (tablice wzorcowe).

2c. tablice wzorcowe tworzone są z analizy zasobów najbardziej popularnych serwisów danej kategorii np. hotele.

3. strony promowanych linków również podlegają analizie treści w celu dopasowania do właściwej tablicy tematycznej.

4. w ostatnim etapie dzięki powyższej analizie dopasowujemy pomiędzy sobą serwisy oraz linki promujące - na podstawie pełnej analizy treści obu serwisów.

W taki oto sposób następuje najbardziej optymalny sposób promowania.

W związku z powyższym jeszcze większą wagę przywiązujemy do jakość stron - już nie tylko od strony wizualnej lecz samej treści gdyż serwisy:

- na których jest mały ruch (analiza parametrów strony oraz ruch);
- na których nie ma konkretnej tematyki (analiza zasobów);
będą w dużym stopniu mniej obkładane linkami a przez to będą mniej wynagradzane. Dodatkowo koszt linków będzie spadał (będzie rosła liczba pobrań) w przypadku mniej optymalnego dopasowania linków do serwisów.

Jak widzicie, zmiana jest olbrzymia - dlatego zachęcamy jak największą liczbę osób do udziału w obciążeniu systemu - w tym celu przydzielamy (do końca lutego) do większości Waszych kont bonusowe punkty na okres kilku miesięcy. Jednocześnie zachęcamy do udziału również osoby tworzące wartościowe zasoby - będzie warto :)

Administracja GotLink.pl