nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Pozycja T - minimalna ilość znaków na stronie

Dodano: 11.05.2018r

Witajcie,

Trwa przeliczanie zasobów pod kątem zliczania ilości tekstu na stronach systemowych - będzie to kolejny czynnik wpływający na wynagrodzenie serwisów. Przyjęliśmy argumentację iż większa ilość tekstu na stronie w towarzystwie linków systemowych może mieć korzystniejszy efekt a niżeli gdy tej treści jest mniej. Średnia ilość tekstu na stronie w ramach zasobów systemowych wynosi obecnie 1100 znaków.

Na liście serwisów pojawiła się dodatkowa pozycja "T" (tekst) - oczywiście jedynie tylko dla tych serwisów które obecnie nie posiadają ustalonego minimalnego tekstu na poziomie 300 znaków (wersja testowa). Algorytm pomija urle, liczby i zbyt krótkie ciągi liter i znaków (poniżej 5) jak również kombinacje liczbowo-literowe.

Docelowa pożądana ilość tekstu jest kwestią otwartą - prawdopodobnie będzie oscylować w granicach 3000 znaków/strona i będzie się zmieniała z obecnego poziomu testowego przez okres kilkunastu tygodni - prawdopodobnie 100 znaków/tydzień.

Pozdrawiamy, GotLink.pl :)