nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Czy wiesz, że...

Dodano: 29.07.2012r

Czy wiesz, że po ostatniej analizie atrybutów rotacyjnych systemów wymiany linków okazało się, iż nie tylko różnią się one ceną lecz wieloma innymi parametrami, które poniżej postanowiliśmy przedstawić. Rozpoczynając od ceny, nabywanie punktów systemu GotLink.pl jest o wiele tańsze niż w pozostałych swl’ach ale co najważniejsze dla każdego pozycjonera w tym systemie jest to że:

- Twój 1 link znajduje się w paczce systemowej z 149 innymi linkami, a nie z 249;
- generowanych masz aż 40 pobrań zamiast tylko 20 przy użyciu 1000pkt;
- Twoje linki rotowane są na 10000 domenach z PR>0, a nie tylko 5000;
- wyświetlasz linki w ograniczonej liczbie subdomen tj. 5 a nie 10;
- pozycjonujesz swoje domeny na 50000 serwisach, a nie tylko 30000;

To tylko kilka istotnych atrybutów ale jest ich znacznie więcej – nie tylko dla osób promujących swoje serwisy bez żadnych limitów na kontach GotLink’a ale również dla osób tworzących zaplecze tego systemu. Dla tych drugich jak wiemy z wcześniejszych informacji prezentowanych na forum, dzięki możliwości wykorzystania domen zarówno w GotLink.pl jak również SeoMatik.pl są wstanie uzyskać tylko z samych bonusów na jednej domenie ok. 30000 punktów – to się naprawdę opłaca!

Wartą podkreślenia informacją jest to, iż w systemie GotLink.pl liczba pozycjonowanych urli wynosi na dzień dzisiejszy blisko 3,5 miliona, co w odniesieniu do konkurencji (0,2 mln) daje potwierdzenie że powyższe atrybuty są istotne dla osób profesjonalnie zajmujących się pozycjonowaniem.

Uwaga!
Na forum rozpoczynamy publikację zdjęć związanych pozytywnie z systemem – liczymy na waszą kreatywność - za najlepszą, przewidujemy nagrody - http://www.gotlink.pl/forum/topic/2424-publikacje-na-temat-systemu-nagrody/#2424

Pozdrawiamy, Administracja GotLink.pl