nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Rotacyjna zmiana kategorii linku

Dodano: 12.07.2010r

Zgodnie z Waszą propozycją, umożliwiliśmy rotowanie kategorii linków...

Obecnie system w zależności od wybranej kategorii tematycznej linku, w większym bądź mniejszym stopniu, przydziela link na stronę o podobnej tematyce - stopień pokrewieństwa zależny jest od ilości przydzielonych punktów na dany link oraz ilości stron w systemie o tej same tematyce (pomijam w tym miejscu już sam mechanizm) - ostatecznie pobrania powiązane tematycznie mogą wynosić od kilku do blisko 100 procent.

Czego dotyczyła propozycja?
Aby umożliwić pobrania linków nie tylko w ramach wybranej kategorii tematycznej lecz w obrębie całego systemu!

Co było celem?
Generowanie pobrań na maksymalnej ilości stron o różnych scryptach, tematyce, wyglądzie, ip itd

Jaka będzie różnica?
O ile do tej pory, mniejsza bądź większa ilość pobrań każdego dnia była generowana w obrębie "tych samych serwisów" (w danej kategorii) to po wdrożeniu propozycji, każdego dnia pobrania będą generowane praktycznie w 100% poprzez inne strony.

Jakich można oczekiwać efektów?
Zgodnie z argumentacją, tak duża różnorodność stron generujących pobrania ma wpłynąć na większą efektywność - pomysłodawca przeprowadził testy które miały potwierdzić słuszność wprowadzenia takiej opcji.

Propozycja została zrealizowana jako opcja - czyli bez jej aktywacji sposób generowania pobrań, pozostaje bez zmian. Opcja widoczna po zaznaczeniu jednego, wielu bądź wszystkich linków w grupie (boxów).

http://img541.imageshack.us/img541/5371/17860664.jpg