nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Wzrost mocy systemu...

Dodano: 22.06.2010r

Niewątpliwie ostatnie tygodnie to ciągła praca nad zwiększaniem efektywności systemu tak, aby każdy z naszych użytkowników osiągał coraz lepsze efekty przy stosunkowo niskich kosztach.

Wystarczy spojrzeć na wykres kosztu 1 pobrania (na 36h) - http://www.gotlink.pl/gotlink-stats/ i widzimy, że ostatnie miesiące to ponad 30 procentowy spadek (kosztu) - czyli przy tym samym koszcie punktów, każdy z linków otrzymuje o 30 procent więcej pobrań - jest to najwyższa efektywności w historii systemu.

Ostatnie miesiące w systemie to położenie nacisku na ilość linków wychodzących ze stron systemowych oraz ilość linków do nich prowadzących - każdy z serwisów nie spełniający kryteriów odczuł to poprzez zredukowanie punktacji co jest doskonałą motywacją do tworzenia większej ilości stron wartościowych.

Na efekty nie trzeba było czekać długo - ostatnie 3 miesiące to 100.000 nowych stron w systemie co daje łącznie na dzień dzisiejszy 250.000 serwisów (wartość większa a niżeli suma serwisów ze wszystkich konkurencyjnych systemów razem wziętych). Poza stronami warto wspomnieć o rekordowej ilości linków w systemie - ponad 1.200.000 sztuk nie licząc 300 tysięcy anchorów w MultiLinkach z których tworzone są kolejne miliony różnych linków - to również w istotny sposób deklasuje konkurencje.

Najbliższe tygodnie to dalsza praca nad zwiększaniem mocy - poza byciem największym systemem, doskonale zdajemy sobie sprawę, że należy nieustannie pracować nad dalszym wzrostem jego efektywności w celu zadowolenia naszych użytkowników.

Jednocześnie warto wspomnieć o bardzo szybkim rozwoju drugiego z naszych systemów, SeoMatik.pl.
W ostatnich tygodniach zanotował rekordowe ilości:
- serwisów, ponad 65.000
- linków gwarantowanych, blisko 30.000.000 sztuk

W najbliższym czasie, w celu wzrostu jego mocy, zaplanowane zostały zmiany odnośnie dodawanych serwisów:
- podniesienie limitu site
- obniżenie dopuszczalnej ilości subdomen
- obniżenie maksymalnej ilości linków wychodzących
- obniżenie ilości wyświetlanych linków systemowych
- premiowanie serwisów na domenach głównych
Również i w tym przypadku stawiamy nie tylko na wielkość systemu, ale i na jego moc.