nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Wysyłka paczek od 1 stycznia...

Dodano: 11.01.2010r

Od 1 stycznia średni czas wyświetlania linków w obrębie danego serwisu został wydłużony ...i docelowo osiągnie 36h. Zmiana rozpoczęła się z początkiem roku i będzie następować stopniowo w miarę aktywowania nowo dodawanych stron do systemu ale nie dłużej niż do końca roku.

W poprzednim m-cu rozwiązaliśmy kwestie zbyt rzadkich odwiedzin googlebota poprzez proces autolinkowania odpowiednich stron dzięki czemu ilość takich serwisów w systemie spadła poniżej 3% w okresie 72h. Obecna zmiana ma na celu zwiększenie efektywności rozsyłanych paczek z linkami tak aby ilość linków z paczki systemowej była w jak największym stopniu zauważona przez google zanim nastąpi pobranie kolejnej.

W związku ze zmianami, następować będzie stopniowy wzrost kosztu 1 pobrania/dobę oraz spadek pobrań w 24h okresie rozliczeniowym.