nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Foldery - zarządzanie folderami (grupami)

Dodano: 06.03.2009r

W chwili obecnej po wielu głosach odnośnie wprowadzenia możliwości lepszego zarządzania grupami wdrożyliśmy funkcje "zarządzania folderami" - http://www.gotlink.pl/folders/

"Foldery" to kolejne narzędzie dla naszych użytkowników, szczególnie tych, którzy mają bardzo dużo grup. W celu większej przejrzystości wprowadziliśmy foldery które umożliwiają dodatkowe pogrupowanie istniejących grup w większe grupy. Funkcja została tak zaprojektowana aby można było konkretną grupę przyporządkować jednocześnie nawet do kilku folderów.

Zarządzanie folderami w praktyce:
1) w zakładce "linki" wybieramy "zarządzanie folderami"
2) tworzymy foldery np. "Klient A"; "Klient B"; "Klient C"; "Serwisy z grami"; "Serwisy z dowcipami" itd
3) klikamy w jeden z powyższych utworzonych folderów
4) z listy grup przyporządkowujemy grupy do wybranego folderu zaznaczając boxy
5) wybieramy "zapisz"
6) powtarzamy czynności od pkt 3 dla pozostałych folderów

W ten oto sposób mamy przydzielony grupy do odpowiedniego folderu/folderów. Od tego momentu po wejściu w zakładkę "linki" możemy wyświetlać folder z wszystkimi grupami ze swojego konta lub inny folder wcześniej utworzony do którego przyporządkowaliśmy tylko wybrane grupy.