nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Deaktywacje i bany...

Dodano: 22.10.2008r

W dniu dzisiejszym zostało deaktywowanych ponad 300 domen, kilkunastu użytkowników którzy umyślnie oszukiwali pozostałych uczestników np. poprzez nie wyświetlanie linków na stronie uczestniczącej w systemie a korzystali z punktów...

Do tych osób zostało wysłane ostrzeżenie mailem o zaistniałej sytuacji a domeny deaktywowane. Mamy nadzieję że do akcji walki z oszustami przyłączą się również pozostałe systemy dając sygnał tym osobom że w swl'ach nie ma dla nich miejsca.

Osoby które w dniu dzisiejszym dostały ostrzeżenie, przy następnym stwierdzonym przypadku oszustwa, dostaną ban na konto (standardowo jest to tylko ban na domenę).

Zawsze stawialiśmy na skuteczność systemu dlatego wychodzimy z założenia że lepiej mieć w systemie 20.000 domen uczciwych użytkowników niż 40.000 domen z wyświetlaniem linków tylko na co drugiej z nich.

P.S.
W przypadku 3 userów ze względu na skale oszustwa zastosowaliśmy natychmiastowy dożywotni ban na domeny.