nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

System ostrzeżeń i kar

Dodano: 28.08.2008r

Wprowadziliśmy system ostrzeżeń i kar.

Nie będziemy tolerować oszukiwania jednych użytkowników przez drugich. Każdego dnia analizujemy raporty z nieuczciwych praktyk kilku użytkowników i w tym momencie chcemy przedstawić nasze postanowienia szczególnie dotyczących najcięższych oszustw. Do każdej sytuacji będziemy podchodzili indywidualnie ale w przypadku:

1) Usunięcia kodu ze strony przy pozostawieniu instalacji na serwerze:
- deaktywacja strony + mail z ostrzeżeniem. Ponowna taka sytuacja mimo wcześniejszego ostrzeżenia zostanie zakończona zbanowaniem domeny bez możliwości ponownego uczestniczenia w systemie.

Jest to najczęstsza sytuacja gdy użytkownik dodaje serwisy a następnie zaprzestaje wyświetlania linków pozostawiając pliki instalacyjne. Jeśli ktoś rezygnuje z uczestnictwa konkretnej swojej domeny w systemie należy bezwzględnie usunąć z niej pliki instalacyjne oraz usunąć domenę z systemu.

2) Łamanie regulaminu http://www.gotlink.pl/regulations/ mające na celu oszukanie systemu a tym samym pozostałych użytkowników i to niezależnie w jaki sposób. Będzie to skutkowało:
- zbanowaniem konta tego użytkownika wraz ze wszystkimi jego domenami.

Ten rodzaj oszukiwania będzie się zawsze kończył tylko w ten sposób. Jeśli ktoś celowo stara się oszukiwać to nie zamierzamy w takimi przypadku stosować żadnych ostrzeżeń.

Liczymy, że to kolejny dobry krok w kierunku osiągnięcia podstawowego celu jakim jest wysoka skuteczność systemu.