nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Pozycjonowanie
dopalanie

Dodano: 08-06-2009 20:12
Użytkownik usunięty Pytanie również do wyjadaczy siedzących w temacie:
- dopalamy np wpisy precli i katalogów

Pytania:
- Na jak długo przykładacie punktami?
- Czy ustawiacie kategorie tematycznie związaną ze stroną do której są wpisy w preclach?
- Czy anchory różnicujecie czy np stale te same np 3 anchory. Czy to nie wpływa na zmniejszającą się liczbę pobrań?
Dodano: 08-06-2009 21:03
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Jeśli chodzi o ostatnie techniczne pytanie to anchory nie wpływają na ilość pobrań.
Dodano: 31-08-2010 08:56
Użytkownik usunięty Chciałem zapytać o to samo:

na jak długo zostawiacie średnio punkty? Załóżmy, że mi się nie spieszy i zostawię dużo pkt na miesiąc, wszystko się zaindeksuje, usunę linki okej.. ale po jakim czasie znowu dopalić by przywrócić strony (wpisy katalogów) do indeksu?

:)
Dodano: 01-09-2010 07:55
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
skoki w ilości linków nie są dobre

lepiej zostawić na pewnym poziomie jeśli linkujesz w swoje włąsne zaplecze - choćby minimalny aby pobierało się kilka paczek dziennie

jeśli linkujesz w swoje wpisy w katalogach, preclach innych osób, to już wg mnie jest pewna dowolność, gdyż tutaj wieksze znaczenie ma czy właściciel takiej strony dba o nią i ja linkuje czy nie - jeśli on jej nie będzie linkował to twoje linkowanie ma tylko skutek tymczasowy, a nei stały

w tym przypadku (bez względu na jakoś takiej strony) linkował bym swoje wpisy po ich sprawdzeniu czy są te strony w indeksie w zaleznosci od ilosci posiadanych punktów, ale powiedzmy przez kilka dni co kilka tygodni, to powinno wystarczyć
Dodano: 21-09-2010 11:06
Użytkownik usunięty "w zaleznosci od ilosci posiadanych punktów, ale powiedzmy przez kilka dni co kilka tygodni" tzn. że 1000 pkt na link wpisu katalogu to może być za mało?

W poradniku Gotlinka 1000 pkt zaleca się dla strony docelowej i to jeszcze młodej..

hm?
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1