nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Najnowszy ranking SWL by Ptaq

Dodano: 01-06-2009 20:27
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
W dniu dzisiejszym został opublikowany ostateczny wynik, najbardziej szczegółowego testu systemów rotacyjnych, w ostatnich kilku miesiącach przeprowadzonego przez Ptaq.

http://img19.imageshack.us/img19/4265/51211191.jpg

Z przyjemnością zapraszamy do szczegółowej lektury pod adresem:
http://www.pozycjoner.biz/final-testu-swl/
Dodano: 02-06-2009 13:40
Użytkownik usunięty gratulacje ! :) świetny SWL w krótkim czasie stworzyliście i oby tak dalej wszystko się dobrze rozwijało

najlepsze są noty za CENE gdzie eweblink leży na łopatkach :D skoro nie widać różnicy to po co przepłacać 4x więcej :)
Dodano: 03-06-2009 19:10
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
niestety nie zgodzę się z przedmówcą

Gotlink według testu wygrał jednak dla mnie niestety przegrał gdyż 4 ostatnie pozycje to odczucia subiektywne autora testu - biorąc pod uwagę 2 pozycje wygrał system który przez wielu jest uważany za pozostawiony sam sobie.

dlaczego uważam ze autor testów dokonał subiektywnej oceny ostatnich parametrów - bo np zawyżył cene za punkty weba - nigdy za taką cene nie sprzedawałem punktów nei wiem skąd ją wziął, a 3 ostatnie pozycje mogą każdemu inaczej odpowiadać - każdy lubi co innego

dla mnie test znaczy jedno - najmłodszy system trzyma się w czołówce bo różnice sa niewielkie jednak system ma wielki plus kategorie - tutaj musza być zrobione poprawki - wg mnie jak zaznacze ze chce aby strona była linkowana w kategorii INNE to musi byc linkowana tylko w tej kategorii - nawet kosztem mniejszej ilości pobrań - wiele osob chce linkowac tylko tematycznie i wtedy system bedzie nie do pobicia.


ps. teksty a po co przepłacać - niech każdy zostawi dla siebie, każdy kupuje punkty tam gdzie chce i za jaką cene, wszystkie 3 systemy są tak rozpowszechnione, ze kupujacy znajdą sie wszędzie i każdy sam decyduje gdzie chce kupić punkty - test taki jak ten może im tylko pomóc w wyborze i dobrze by było aby inne osoby go powtórzyły, wtedy będzie wiadomo na ile był obiektywny

punkty mozna sprzedać w każdym systemie i za kwotę która odpowiada zarówno sprzedającemu i kupującemu

a POZYCJE stron zweryfikują sie same :D

jeszcze raz gratulacje za wynik w tym tescie choc jak powiedziałem moim zdaniem system dotrzymał kroku pozostałym systemom ale niestety nie wygrał w najważniejszych kategoriach dla pozycjonera

jeszcze jedno, ale nic napisze to na PIO gdzie autor zaczął iż robi test
Dodano: 04-06-2009 16:57
Użytkownik usunięty Jakość linków najniższa nota. Dodać do tego błędy w kodowaniu , gdzie polskie znaczki źle się wyświetlają, to jeszcze ze 2 pkt w dół. W takim razie skoro efektywność taka sama trzeba przyłożyć więcej linków, przez co cena rośnie i jest całkowicie nieadekwatna do rozpiski. Czyżby wrażenie: "oja oja tutaj za 100 pln mam 100k pkt a tam tylko 5k":-))))

Patrząc inaczej. Liczy się jakość linków do ich ceny. Gdzie dodatkowo cena zależy też od tego jak system liczy strony :-)
Dodano: 04-06-2009 18:59
Użytkownik usunięty Dlatego stosuj gotlinka bo w nim nie ma problemu z polskimi znakami - a który system Ci źle wyświetla?
Dodano: 05-06-2009 13:23
Użytkownik usunięty gotlink....
Dodano: 05-06-2009 13:51
Użytkownik usunięty poprawność polskich znaków Gotlink będzie miał najwyższą z wszystkich SWL na dniach bo już było oficjalnie zapowiadane znaczne karanie punktowe domen z nieprawidłowo dodanymi wersjami kodowania znaków, więc tutaj zdecydowanie eweb i seo będą odstawać bo obecnie wszystkie są na podobnym poziomie a nie żadnym -2pkt

sstorm, nawet jak sobie wybiórczo stosujesz noty z rankingu, to jednak powinieneś uwzględniać też noty za cene względem efektywności i już tak różowo dla eweba nie będzie, poza tym wybiórczo rankingi to można sobie zawsze robić:

"AC Milan powie że zdobył najwięcej bramek i to on powinien mieć mistrza Włoch"

"Liverpool powie że ma mniej punktów, ale za to np. wygrywał najważniejsze szlagierowe mecze z top-zespołami i to on sie czuje mistrzem"

takie gdybanie.... Ptaq zrobił test i skoro oficjalnie wygrał Gotlink, to wszelkie podważania wyników "małymi tabelami" jest bez sensu.
Dodano: 05-06-2009 14:59
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Odnośnie kodowania... od końca maja nie powinno być już z tym problemu (wcześniej kodowanie zależało od właściciela strony że dokonał błędnej instalacji) - jeśli w czerwcu widziałeś gdziekolwiek jeszcze błąd/krzaczki prześlij nam adres takiej domeny poprzez formularz kontaktowy, ale raczej to mało prawdopodobne.
Dodano: 05-06-2009 17:27
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
heca1 - nie zgodze sie z tobą - dla mnie test był nie obiektywny (gdy zaczynam przyglądać sie wynikom), zawyżono cene za punkty jednego systemu, skorzystano z wersji darmowej gdy w innych systemach jest pobierana prowizja punktowa - systemy musza jakoś zarabiac na siebie - nie ma systemy w pełni DARMOWEGO a jesli przyjąć ze system pobiera tylko 5% (wydaje mi sie taka prowizja za optymalną - minimalną aby system był opłacalny) prowizji to przy 500 000 pkt w systemie to koszt 25 000pkt czyli ok 25zł miesięcznie

i ja heca1 wyliczyłem sobie noty za cene, efektywność, ilośc punktów jaka jest potrzebna do osiągnięcia tego samego celu, wyłapałem kilka nieprawidłowości według mnie w tescie i mam swoje zdanie - ty możesz miec inne - ale kazdy test powinien być obiektywny a ten pomimo zapowiedzi obiektywizmu jak sie okazało nie był do konca

gdy ktos nastepny zrobi test a gotlink poprawi sprawy związane z kategoriami aby linki były tylko tam gdzie chce, kodowanie - to bedzie nie do pobicia - bedzie taki z uwagi na małe strony które sa promowane - wiecej linków na wielu domenach w małych lokalizacjach - większa szansa na zindeksowanie plus bonusy za stałość w systemie - ale na to potrzeba czasu

a cena wg moich wyliczen za oba systemy roznią się o około 10 no moze 15 % bo przy cenie za punkty trzeba brac kilka czynników a nie tylko 100k tu kosztuje tyle a tu tyle i po co przepłacać

poprawcie te 2 rzeczy a bedzie OK, w sumie jest jeszcze jedna rzecz lecz ona w zależności od osoby może być gwoździem do trumny jak i kopnięciem do przodu
Dodano: 05-06-2009 17:45
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Sttorm, wyżej otrzymałeś już informacje o kodowaniu znaków więc jeśli uważasz że jest inaczej prześlij nam szczegółowe informacje na ten temat.
Dodano: 06-06-2009 10:13
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
nie spoko jak jest OK tylko odnosiłem sie do przedmówcy,
nie widziałem ostatnio tego problemu :D czyli wg mnie została jedna rzecz którą można by poprawić i juz bedzie super
Dodano: 06-06-2009 12:28
Użytkownik usunięty jak ja nie lubie jak ktoś narzeka a nic nie sprawdzi....... narzekać na problem, którego nie ma, to najgorsza forma narzekania :D
Dodano: 06-06-2009 23:58
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
widzisz test odbywal sie gdy ten problem jeszcze teoretycznie istniał, teraz go nie ma gdyz, został wyeliminowany - w sumie zostało wyeliminowane błędne instalowanie przez ludzi skryptu a nie błąd systemu, a ten temat dotyczy testu SWL ktory miało miejsce wczesniej, a skonczył sie tylko w czerwcu
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1