nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Zwrot punktów

Dodano: 11-05-2009 18:29
Użytkownik usunięty Witam,

Dostałem za stronę przykładowo 5000 pkt. Punkty te zostały wykorzystane przez mnie na linki wychodzące i zużyte w całości po określonym czasie. Rozumiem, że linki z systemu gotlink.pl należące do innych stron będą się cały czas wyświetlać w moim serwisie. Czy wobec tego po okresie np. 10 dni (lub innym dłuższym lub krótszym) dostanę ponownie punkty za tę stronę?

easyrider
Dodano: 11-05-2009 18:56
neon103
Zarejestrowany: 27-07-2008
Widzę, że jesteś początkującym użytkownikiem systemów wymiany linków.

Jeżeli dostałeś za stronę 5,000 pkt to będą one tak długo, aż strona nie zostanie wyindeksowana z wyszukiwarki . Punktacja może oczywiście zmieniać się - od czego to zależy? Przykładem może być site lub pr.

Gotlink.pl jest systemem rotacyjnym więc nigdy nie wiadomo co jutro będzie u Ciebie wyświetlać się. Ty także nie wiesz (ewentualnie po BL) gdzie Twoje odnośniki znajdują się.

Punkty w system,ie rotacyjnym nigdy nie wyczerpują się w przeciwieństwie do stałego więc nie ma możliwości, że po 10 dniach (jeżeli strona nie została zbanowana) punkty wyczerpią się.
Dodano: 14-05-2009 09:58
Użytkownik usunięty czyli jesli mam przypisany do projektu 10 000 pktow to co miesiac musze od kogos tyle kupic zeby ilosc linkow mi nie spadla tak?

a moze ktos mi tez wytlumaczyc ile wlasciwie linkow ja dostaje za te 10 000 pkt? Jaka jest "rozsadna" ilosc punktow przydzielona do projektu zeby nie dostac bana?
Dodano: 14-05-2009 12:51
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Tak długo jak masz podłączone strony do systemu, tak długo będziesz miał ciągle za nie punkty. Ilość linków to to ilość pobrań (w ciągu doby).
Dodano: 15-05-2009 16:40
Użytkownik usunięty czyli jesli mam 4400 pobran tzn ze moja strona wystepuje 4400 razy gdzies na jakis podstronach i stronach glownych??
Dodano: 15-05-2009 16:47
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Nie - 4400 to znaczy że na tylu stronach był Twój link od czasu przydzielenia punktów...
4400 / ilość dni od czasu przydzielenia punktów = prawdopodobna ilość linków w danym momencie.
Dodano: 15-05-2009 18:37
Użytkownik usunięty ugh nie mozne latwiej?
w sumie google patrzy na aktualne linki plus premiuje te starsze i te ktore nawiazuja do tematyki
plus pojawienie sie np 4000 linkow w 1 dniu to nie jest zbyt dobry pomysl (chyba ze to sitewide link wtedy nie ma wiekszego znaczenia - i tak liczy to jako 1)
Dodano: 15-05-2009 18:55
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Prościej tzn. tyle jest aktualnie linków ile przybyło pobrań w ciągu ostatnich 24h.
Dodano: 17-05-2009 01:33
Użytkownik usunięty nie no zrozumiałem - ale chodziło mi o to ze strasznie nieczytelne to robicie.

Ponadto to nie zmienia faktu o ktorym napisałem w dalszej czesci, co w sumie mnie najbardziej martwi - bo 10000 linkow z jednej strony mi nie zaszkodzi (sitewide) ale np 10000 linkow z 100 stron 1 dnia moze bolec.. jakis info na ten temat powinniście podawac lub pozwalac ograniczać to inaczej latwo wpasc w filtr. Ponadto jesli te linki sie codziennie moga zmienic to tez google moze na to nieprzychylnie patrzec).
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1