nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » Aktualności GotLink.pl
Nowe narzędzie - Foldery - Zarządzanie folderami

Dodano: 06-03-2009 00:25
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
W chwili obecnej po wielu głosach odnośnie wprowadzenia możliwości lepszego zarządzania grupami wdrożyliśmy funkcje "zarządzania folderami" - http://www.gotlink.pl/folders/

"Foldery" to kolejne narzędzie dla naszych użytkowników, szczególnie tych, którzy mają bardzo dużo grup. W celu większej przejrzystości wprowadziliśmy foldery które umożliwiają dodatkowe pogrupowanie istniejących grup w większe grupy. Funkcja została tak zaprojektowana aby można było konkretną grupę przyporządkować jednocześnie nawet do kilku folderów.

Zarządzanie folderami w praktyce:
1) w zakładce "linki" wybieramy "zarządzanie folderami"
2) tworzymy foldery np. "Klient A"; "Klient B"; "Klient C"; "Serwisy z grami"; "Serwisy z dowcipami" itd
3) klikamy w jeden z powyższych utworzonych folderów
4) z listy grup przyporządkowujemy grupy do wybranego folderu zaznaczając boxy
5) wybieramy "zapisz"
6) powtarzamy czynności od pkt 3 dla pozostałych folderów

W ten oto sposób mamy przydzielony grupy do odpowiedniego folderu/folderów. Od tego momentu po wejściu w zakładkę "linki" możemy wyświetlać folder z wszystkimi grupami ze swojego konta lub inny folder wcześniej utworzony do którego przyporządkowaliśmy tylko wybrane grupy.
Dodano: 30-03-2009 09:58
trytox
Zarejestrowany: 23-07-2008
Naszła mi taka drobna sugestia do głowy, by przy dodawaniu nowej grupy od razu mieć możliwość przyporządkowania jej do konkretnego foldera.

Co do samych folderów, to dokładnie tak myślałem - że jestem w jakimś folderze, dodaje nową grupę... a jej nie ma. Tzn. by ją zobaczyć musze wyjść znów do wszystkich. Albo kliknąć na zarzadzenie folderami dodać do odpowiedniego. A można by to rozwiązać już jakoś przy tworzeniu kategorii - gdzie się ma wyświetlać.

Tu dobra propozycja jest ze dodaje się do tej w której się aktualnie jest, ja myślałem tez o jakiejś rozwijanej liście przy dodawaniu grup w której są foldery. Tylko lista nie do konca odpowiada zaznaczeniu kilku, a znowu checboxy gdy ktoś ma XX grup - w ogóle nie wchodzą w grę. Dlatego mnie najbardziej podoba się opcja albo ta ze dodawane jest do foldera w którym się jest, albo z tą rozwijana listą. Decyzja należy do Was ;)
Dodano: 31-03-2009 12:32
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Gotowe.
Jeśli przykładowo masz wyświetlany folder "Klient A" i utworzysz w tym momencie nową grupę to będzie ona automatycznie przypisana do tego folderu.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1