nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en
Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum GotLink.pl » O systemie
Test systemu - mały problem

Dodano: 23-02-2009 19:57
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
Postanowiłem sobie zrobić małe test systemu, testy miały być tylko dla mnie ale o jednej rzeczy musze napisac.

1 test o którym teraz pisze to chodziło o frazy anglojęzyczne, z uwagi iż ktoś chce abym mu pozycjonował stronę anglojęzyczna, którą właśnie robi,

Niestety test systemu nie wypadł pomyślnie, gdyz chciałem zobaczyć jakie domeny sa w systemie, gdyz chciałem linki tylko na stronach anglojęzycznych lub innych, nie interesowały mnie linki na stronach Polskich:

Linkowana była fraza unikalna (fraze zostawiam dla siebie, gdyz to jest linkowanie tylko dla mnie, a nie dla ogółu i gdyby nie poniższy fakt nie pisał bym tego tutaj i zostało by to dla mnie, choć w panelu mozecie zobaczyc o jaka frazę chodzi):

wyniki na 65 zindeksowanych wyników 90% to strony polskie,
najbardziej mnie jednak zaniepokoiło to ze znalazłem tam strony ktore sa w systemie ale w kategoriach polskich i to rożnych - np strony ktore sa w kat - loga i strony w a kategorii - katalogi ( sa to moje strony lub znajomych i dlatego wiem ze nie sa źle dodane)

z uwagi na powyższe zobaczcie co sie stalo ze jest taki błąd iz nie linkowane sa strony w swoich kategoriach, ale we wszyskich lub w czesci

kolejna rzecz
prosze o zmiane regulaminy aby w kategorii obcojęzyczne mogly byc linkowane strony tylko obcojezyczne i nie były linkowane polskie strony

To wszystko odnośnie tego tematu. Zerknijcie wiec co sie dzieje, gdyż musiał powstać jakiś błąd w tej kwestii.
Dodano: 24-02-2009 13:12
GLA
Zarejestrowany: 26-06-2008
Witaj,

Pamiętaj proszę że kategoria stron obcojęzycznych nie stanowi odrębnego systemu tak jak to jest w przypadku stron hazardowych i erotycznych. Oznacza to że w przypadku gdy ilość przydzielonych punktów na konkretną frazę po przeliczeniu na linki powoduje że miejsc na stronach obcojęzycznych jest mniej a niżeli dziennie Twoich rozsyłanych linków.... wtedy pojawią się one w innych kategoriach w celu wykorzystania wszystkich przydzielonych punktów - w Twoim przypadku prawdopodobna jest inna przyczyna gdyż ilość przydzielonych punktów pozwala rozdzielić wszystkie linki tylko na stronach obcojęzycznych.

Wyciągając wnioski z ustawień jakie masz na tej frazie wynika że frazę dodałeś ok 6 dni temu. Jeśli uwzględnimy czas potrzebny na zaindeksowanie linków ta ilość dni gwałtownie jeszcze się kurczy i na koniec chcemy zauważyć że średnio 48h zajmuje systemowi dopasowanie rozsyłania linków tak aby były maksymalnie powiązane tematycznie. Dlatego wyniki podane przez Ciebie wydają się być oczywiste.

Dla potwierdzenia słuszności tego co wyżej napisałem podam że w dniu dzisiejszym zakończenie rozsyłania Twoich linków zostało zakończone o godzinie 11:12:04 co świadczy o tym że linki zostały rozesłane tematycznie.
Dodano: 24-02-2009 17:23
sttorm
Zarejestrowany: 23-07-2008
czyli teraz jest Ok poprostu zdziwil mnie taki stan rzeczy i go pisze na forum ze cos mi sie nie zgadza
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1